Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a onecoint-ba...

Mit gondolsz a onecoint-ba való befektetésről?

Figyelt kérdés
A bitcoint volt anno jó üzlet, amikor 5 centről indult és 1000 dollárig is felment. Van itt a témában szakértő, aki pontosan megtudja mondani, hogy nagyjából, % szintjén milyen esélyekkel érdemes ebbe befektetni? Annyit halottam, hogy kisebb, jelentéktelen összeggel mindenképp, aztán emelkedésnél plusz pénzeket építve rá sokat hozhat.

2015. márc. 7. 14:03
1 2
 11/18 Mittudomain ***** válasza:
0%

Látom amíg nyaraltam megint összefújta a szél a szemetet :D


MonkeyDog: hát te már csak tudod.. én azt tudom hogy épp a 100%-ban One-al fizetett egy hetes pihenésünkről jöttünk tegnap este vissza :) De ha semmit sem ér hogy fogadhatták el? :D


Komolyan olyan rejtélyes dolgokat kell megfejtenem, mint azt hogy kibic kívülálló emberek szerint nincs értéke, nem lehet elkölteni, stb, miközben én meg el tudom költeni :) Fura...


Ráadásul most látom hogy amíg odavoltam az értéke újra emelkedett, eddig 27 volt, de immáron 30 eurót ér egy One :) Király :)

2019. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"én azt tudom hogy épp a 100%-ban One-al fizetett egy hetes pihenésünkről jöttünk tegnap este vissza :) De ha semmit sem ér hogy fogadhatták el? :D"

Hát elég sok hülye van rajtad kívül is aki hisz ebben.

Ezzel az erővel színes kavicsokat is cserélgethetnétek egymás közöt, annak is hasonló értelme lenne.


"Ráadásul most látom hogy amíg odavoltam az értéke újra emelkedett, eddig 27 volt, de immáron 30 eurót ér egy One :) Király :)"

Csakhogy nem tőzsdén. A valódi coinok értékét a tőzsde határozza meg, ezét meg a tulajdonosok a reggeli kévézásuk mellett.

Ergo, ez kamukoin, foskoin.

Az egész kriptovaluta-közösség csalásnak tartja csak te gondolod azt, hogy ezek mind hülyék és te vagy helikopter...

2019. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mittudomain ***** válasza:
0%

"én azt tudom hogy épp a 100%-ban One-al fizetett egy hetes pihenésünkről jöttünk tegnap este vissza :) De ha semmit sem ér hogy fogadhatták el? :D"


"Hát elég sok hülye van rajtad kívül is aki hisz ebben." -> na várj.. a másik topikban még azt mondtad nem lehet vele semmit se kezdeni.. most akkor hitem szerint költöttem el vagy már megint mivan? :D Tudod is hogy mit beszélsz vagy villogtatod a 8 általánost? :D



"Csakhogy nem tőzsdén. A valódi coinok értékét a tőzsde határozza meg, ezét meg a tulajdonosok a reggeli kévézásuk mellett." -> lol.. a pékségben a kenyér árát is a tőzsde határozza meg? :D Gabonát meg ilyet már láttam tőzsdén, de konkrétan kenyeret nem :D A noname golyóstoll árát is a tőzsde határozza meg? :D Az íróasztalom árát is a tőzsde határozza meg?.. csakmert sehol nem találom az instrumentumok között a Forexen :D Figyu már.. sehol sem találtam a lufik árfolyamát tőzsdén, pedig születésnapra kéne vennem, meg a tortával is bajban vagyok, jól meg is mondom a cukrászoknak mekkora barmok, hiszen a tortájuk semmit nem ér amíg nincs jegyezve valamelyik tőzsdén :D Csak egy icipici közgazdaságtant paszírozz magadba :DDDD Idióta :D A Wikipediat olvastad már hogy mit nevezünk pénznek? :D Nem?.. igen ez látszik :D


Lol :D Helikopter :D Ez minden tudományod amit fel tudsz hozni érvként? :D Hogy helikopter? :D


Nem baj kicsihuszár, te még ennél a másik idiótánál is idiótább vagy :D

2019. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érted.

A kriptovaluták értékét a tőzsde határozza meg.

A onecoin egy zárt rendszer, ezért nincs valódi értéke, a $-ONE értékét mesterséges szinten tartják.

A firstcoinnál is így volt.

Egy zárt rendszerben felnyomták az árát (szigorúan egymás közt csereberélték), a tőzsdére kikerülésekor a korábbi zárt rendszer miatt úgy bezuhant az ára, hogy mára már nagyítóval sem lehet megtalálni.

A onecoint pont ezért nem viszik tőzsdére. Nem is lehet mert sem blockchain, sem wite paper nincs, ergo ez nem bányászott, hanem egy számítógépes programmal létrehozott foskoin.

Viszont mivel nem a piac határozza meg az értékét (hanem fogalmam sincs mi alakítja egy zárt rendszerben, mert hogy nem a kereslet-kínálat az biztos) így valódi értéke nincs.

Ez olyan, mintha egy zárt közösség vagy szekta tagjai egy saját kitalált pénzzel kereskednének egymás között, de ebből a közösségből kivinni már nem tudják.

A többi kriptovaluta (vagyis a normálisak) nem így működik.

Az egész kriptovaluta-közösség shitcoinnak tartja, ami több millió embert és jó néhány ezer céget jelet.

De biztos a te kis párezres szektád az okosabb.

Illetve úgy is mondhatnám, hogy a te szemszögödből ezek az emberek hülyék, csak ti vagytok helikopterek.


Ez a hajó már rég elment, kár erőlködni.

Ruja és a mögötte álló bolgár maffia vígan él a befizetett pénzeitekből, ti meg lelkesen csereberélitek az általuk kitalált fabatkát miközben röhögnek rajtatok.

Tisztán ezért a foskoinért nem adnak nagy értékű dolgokat.

Ami szállás vagy annál nagyobb értékű, az mind euro+valamennyi shitcoin. Ezzel azt a látszatot próbálják kelteni, mintha valódi értéke lenne, miközben az eurós ár a lényeg.


Boldogok a lelki szegények...

2019. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mittudomain ***** válasza:
0%

"A onecoin egy zárt rendszer, ezért nincs valódi értéke, a $-ONE értékét mesterséges szinten tartják."


Akkor sosem hallottál a helyi pénz fogalmáról. Nem baj ha hülye vagy csak szorgalmas ne legyél :D [link]


"A onecoint pont ezért nem viszik tőzsdére. Nem is lehet mert sem blockchain, sem wite paper nincs"

Szóval még egyszer.. nem baj ha hülye vagy, csak a szorgalmad ne társuljon hozzá :D : [link]


"Ruja és a mögötte álló bolgár maffia vígan él a befizetett pénzeitekből, ti meg lelkesen csereberélitek az általuk kitalált fabatkát"

Na még egyszer.. nem baj ha hülye vagy... érted.. :D Nem a coint cserélgetjük hanem értéket, szolgáltatást vásárolunk rajta :D Lehet lemaradtál, de pl hónap elején Onecoinnal fizettük az 1 hetes külföldi pihenésünket a tengerparton :) De nem baj ha hülye vagy.. a baj az, ha szorgalommal párosul :D



"Tisztán ezért a foskoinért nem adnak nagy értékű dolgokat."


Én kérek elnézést ha egy ingatlan, egy Tesla model S vagy ilyesmi nem vmi nagy érték :D

Na akkor újra: Nem baj ha hülye vagy, csak... áh.. mindegy.. :D [link]



"Ami szállás vagy annál nagyobb értékű, az mind euro+valamennyi shitcoin."


Ööö.. szóval akkor most hogy van, mert mi 100%-ban fizettünk Onecoinnal, semennyi eurót nem kellett hozzátenni, de mindegy, hihetetlenül kened vágod :D Még szét se néztél ezek szerint csak hasraütés jelleggel írsz :D De még jó hogy a fenti linken is 100% Onecoin van írva, én nem látok egy darab eurót se az autóknál :D Akkor most mivan :D Öngól? :D Nade 20-szor egymás után,... ej ej :D


Boldogok a szorgalmas hülyék.. :D


Pontosan tudom hogy erre mit fogsz írni, átverés, nem igaz, stb... De ez se baj, hidd el nem zavar amíg én benne vagyok és pontosan látom ahogyan megy, működik, elkölthető, saját tapasztalattal rendelkezem :D Neked mid van? 8 általános és ennyi? :D

2019. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
69%
Az egyik legnagyobb kriptós csalás volt. Tipikus piramisjáték sémát követett.
2020. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mittudomain ***** válasza:
0%
Halkan jegyzem meg hogy nem piramisjáték, nem csalás és még mindig működik a cég, a Onecoin-nak pedig 42 euró vásárlói értéke van, amit a DealShaker oldalon lehet elkölteni. De gratulálok a hozzászólónak ;)
2021. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi értelmeset nem vehetsz rajta.

Csalás meg azért volt, mert rujáék csak a befizetett FIAT pénzekre hajtottak, a ONE-t le se tojták. Az nem kellett nekik.

A koinokat meg odaadták nektek, hogy csereberéljétek egymás között.

Hét nem érdekes? :D


Mi határozza meg az értékét ha nem a tőzsde, azaz a kereslet/kínálat?

Gondol egyet valaki és átírja? :D

2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!