Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri eladni a szőlőt?

Megéri eladni a szőlőt?

Figyelt kérdés
Nagypapám nemrég halt meg, és örököltem tőle egy szőlőt (kb. 800 nm). Régóta tartó betegsége miatt évek óta nem tudott kijárni, tehát nagyon gondozatlan az egész, de egyébként nagyon szép helyen van és van rajta egy kis épület is. Nekem sajnos nincs időm kijárni helyrehozni/gondozni ezért gondoltam, hogy eladnám. Viszont mondták nekem páran, hogy ne adjam el, mert ez érték, és nekem is kicsit fájna érte a szívem, de egyelőre tényleg nincs rá időm és autóm sincs tehát a kijutás is nehézkes. Az árából autót szeretnék egyébként. Szerintetek mi a helyes?

2015. márc. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőlő csak akkor érték ha gondozzák. Ha nem gondozod szép lassan lepusztul az épület is és a szőlőtőkék is. Akkor pedig csak egy külterületi értéktelen telek lesz belőle...


Ha valóban nincs időd foglalkozni vele akkor add el.

2015. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobban fájna szerintem, ha látnád tönkremenni az egészet. Hozd kicsit rendbe és add el, ha úgysem lenne rá időd, ténylg fölösleges őrizgetni.
2015. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld bérbe adni, jut is, marad is.
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!