Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem hívnak állásinterjúra?

Miért nem hívnak állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Szlovákiai állampolgárként keresek munkát Budapesten, már nagyon sok állásra jelentkeztem, de se emailt se telefonhívást nem kapok soha (kivéve egy ingatlan közvetítő irodát).

Nem értem hol lehet a gond.


(nem kérek olyan válaszokat h maradjak itt, mert itt mennyivel jobb...stb.)



2015. márc. 31. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi van az önéletrajzodban. Végzettség/szaktudás/nyelvtudás/tapasztalat/referenciák? És hogy ezeknek megfelelő állásokra jelentkeztél, vagy sem. Egyébként szerintem kevesebb, mint 10%-os a válaszadási arány, úgyhogy add be minél több helyre.
2015. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem értem hol lehet a gond. "


Látatlanban mi sem.


Lehet, hogy nem a szakmádba vágó helyre jelentkeztél, lehet, hogy nincs fényképed / van de nagyon csúnya vagy,

lehet, hogy a helyesírásod rossz, lehet hogy a neved alapján cigánynak gondolnak, lehet hogy nincs helyi lakcímed és arra gondolnak, hogy a munkába járás költségeit téríteniük kellene... vagy egyszerűen csak minden helyre van többszáz jelentkező és kiesel a rostán valami miatt.

2015. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!