Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyes után szeretnék elhelyezke...

Gyes után szeretnék elhelyezkedni, de egyszerűen reménytelenek érzem, hiába a járulékkedvezmény a munkáltatóknak, még csak állásinterjúra sem hívnak be, más is van így?

Figyelt kérdés
A nyáron lejárt a gyesem, de már 2 éves korától kezdve keresek munkát. Egy ideig csak azokra a hirdetésekre adtam be a pályázatom, amik megfeleltek a végzettségeimnek és a szakmai tapasztalatomnak, egyszer sem hívtak be állásinterjúra, a legtöbb válaszra sem méltatott. Az utóbbi hónapokban már könnyű fizikai munkákra is jelentkeztem, szintén eredménytelenül. Az önéletrajzomat már számtalanszor átírtam, mindig az adott munkához igazítom. Protekcióm nincs. Fht nem jár, így közmunkára sem mehetek, pedig már oda is szívesen mennék, csak ne kelljen itthon ülni, kezdek depis lenni :(

2013. szept. 18. 14:27
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nekem három csemetém van, utoljára 1996-ban dolgoztam. Diplomám nincs, középfokú nyelvvizsgám németből van, angolból csak alapfokú.

Két éve folyamatosan keresek munkát, de vagy öreg vagyok, vagy kevés a diplomám, vagy sok a gyerekem :-(

2013. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű senkinek sem :(

Nekem van diplomám, nyelvizsgám, okj-és papírom is, de már azon gondolkodom lehet hamarabb lesz második gyerkőc, mint munka, nem akarunk a végtelenségig várni vele, de jó lett volna előtte kicsit dolgozni és gyedet kapni. Közben meg tanulni kellene valamit. Talán 3-4 múlva kicsit változik a gazdaság és több lesz a munkalehetőség.

2013. szept. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!