Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Duplán utalta el nekem az...

Duplán utalta el nekem az önkormányzat ebben a hónapban a segélyt. Észre fogják szerintetek venni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, minél előbb szólj, mert majd téged fognak elővenni :) Így szokás, ha ők hibáznak, és nem szólsz, akkor te leszel a felelős, ha te hibázol, ők hallgatnak :)
2015. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha olyan primitív lennék, hogy fel sem fognám, hogy duplán utaltak, akkor mi van? :D Mondjuk én azt hittem, hogy ennyit is kell kapnom, így nem gyanakodtam :D Mondhatom ezt. Persze ettől vissza kell fizetnem, ha rájönnek, de nem tehetnek felelőssé nem?
2015. ápr. 3. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h duplán utalta. A húsvét miatt kaptad meg előbb a következőt, hogy ne korgó gyomorral várjátok a nyuszit. Takarékoskodj vele, mert most picit többet kell várni a következőig.
2015. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan a mai napon utaltak nekem ugyanazon a jogcímen 2x22.800 forintot. Elvileg most utalták a március havit, csak egyet kellett volna szerintem kapnom. Az áprilisit pedig majd májusban utalják, vagy május elseje miatt április végén.
2015. ápr. 3. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Ha bunkók, vállalják érte a felelősséget!!

Ne szólj senkinek, és szard le az önkormányzat barmait!!!

2015. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze ne szóljon, de majd te fogod kifizetni helyette amikor behajtják rajta?
2015. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lol
2015. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy te mit hittél, az a te egyéni szocproblémád. Rajtad úgyis le fogják verni, ha játszod a hülyét. Adók módjára behajthatják, ha nem fizeted vissza a jogosulatlanul felvett segílykít.

Az önkormányzatnál nyilván kírúgják miattad az ügyintézőt, aki hibázott, de ez téged ne zavarjon.


Ha van egy kis eszed azonnal visszafizeted.

2015. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!