Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire költenétek? Légyszi,...

Ti mire költenétek? Légyszi, olvassátok el, és adjatok tanácsot! 20/L

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt úgy alakult, hogy csak annyi diákmunkát tudtam/tudok vállalni, hogy kb. 40E Ft-om lesz. Nos nekem ez már nagyon sok pénz, és nem tudom, mire költsem, annyi minden kéne :/


A telefonom egy halál, megőrülök tőle. A bátyámé volt, szóval már elég öreg. Ütött, kopott állapotban került hozzám, szégyellem elővenni is, mégis csak lány vagyok...

De nem is ezért utálom annyira, hanem mert már szinte működésképtelen, teljesen használhatatlan, tiszta idegbeteg leszek tőle. Szóval telefont szeretnék venni, de ha már telefonra költök, az olyan legyen, amitől nem kaparom a falat idegemben. Egy fehér Sony Xperia M2-t szeretnék, bár ez kicsit többe kerül, mint 40E Ft, de arra gondoltam, kérnék kölcsön apumtól.


De ott van még az is, hogy a szobám is tiszta szégyen, 20 éves vagyok, de de még egy fiú sem járt a szobámban, sőt még a barátaim sem. Lejövök az életről tőle, tiszta depressziós leszek ebben a szobában. Kéne festés, új függönyök, új szőnyeg, pár új holmi (pl. egy éjjeliszekrény vagy egy íróasztal...az íróasztalom nagyon ciki...vagy valami szobanövény, egy állólámpa vagy valami...).


De ugye attól, hogy van szupi telefonom, vagy jó a szobám, nem lesz barátom, szóval magamra is kéne költeni. Persze akkor nem mindet magamra költeném, adnék belőle anyának is. De azért mégis lenne pár új ruhám, stb, stb...amik egy lánynak kellenek. Azért ez a "megoldás" tetszik a legjobban, mert akkor több mindenre költhetném. Mert ugye ha telefont veszek, annyi, csak egy telefon. Vagy ha a szobámra, akkor arra is rámegy az egész. Sőt, ezekhez még kiegészítés is kéne...


De arra is gondoltam, hogy lehet inkább félre kéne tennem. Szóval tanácstalan vagyok...:/



2015. ápr. 18. 13:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es, köszi, azt hiszem így fogok tenni...:)

10-es, igazából telefont nem azért vennék, hogy villogjak vele, és azt mutassam, ami nincs is (hogy nekünk milyen sok pénzünk van), csak a mostani már annyira rossz, hogy kiszaladok a világból tőle komolyan :D :/

Viszont abban is van valami, hogy lehet jobb lenne félretenni. Csak amikor szorult helyzetben vagyunk, kénytelen lennék hozzányúlni úgyis. Eddig is ez volt a probléma, ahol csóróság van, nem nagyon lehet félre tenni...:/

2015. ápr. 19. 10:44
 12/12 anonim ***** válasza:

"telefont nem azért vennék, hogy villogjak vele"


[link]

Vegyél valami régi nem okos nokiát. Az nem fagy le, nem őrülsz meg tőle... 5eFt.


Aztán magadra költsél, ruhák stb., a szobádban meg keveset tartózkodjál. Az élményeket úgysem ott fogod megszerezni..

2015. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!