Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt a tanulópénzetek?...

Mi volt a tanulópénzetek? Olyan pénzkiadás, ami később feleslegesnek bizonyult és/vagy megbántátok és mekkora összegben történt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
diákhitel, 2millió.
2015. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyetem
2015. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egyetem, 1,8 millió

rájöttem, hogy mégsem tetszik, és elkezdtem előlről egy másik szakot.

2015. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Forex tanfolyam. Szerencsére nem jártam fel Pestre egy több százezer forintosra, online végeztem 35.000 ft-ért. Arra jó volt, hogy rájöjjek, nem lehet ezen nyerni. Hát,legalább nem esz a fene, hogy miért nem próbáltam ki.

A diplomákon is lehet rágódni, de én nem teszem. Konkrétan a munkámhoz egyik sem kell, viszont nagyon sokat tanultam ott az életről, és az emberi kapcsolatokról is (kollégium). Azt nem bántam meg, szerettem is odajárni.

2015. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Estin évi 40 ezer forintért elvégzett érettségi. Ez összesen 120 ezer forintomba került, + a füzetek, könyvek stb. Így mondhatom, hogy majdnem 200 ezer forintom bánja. Felesleges pénzkidobás volt a részemről. Inkább a jogsit kellett volna letennem.

Voltak "apróbb" pénzkiadások amik szintén nagy hülyeség volt a részemről.

Pl.

Ikeás dupla galéria ágyak. Légpuskák. Robogó.

Egyik sem kell, felesleges pénzkidobás volt az egész.

2015. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért az érettségit nem nevezném feles pénzkidobásnak
2015. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 22:01

Hát nekem az volt. Amióta megvan soha senki nem kérte akárhová is jelentkeztem. Amióta meg külföldön élek, meg pláne semmit nem ér az érettségi. Viszont egy jogsi jól jött volna.

2015. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
400k Ft egy Okjs szoftverüzemeltetői papír, ami semmit se ér!
2015. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Olyan embereknek segítettem, akik nem érdemelték meg :)
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg tanulópénzem volt, pl mikor az első saját számíógépem vettem összesen kb 1 év alatt olyan 300 000 körül volt az ára kb 100 körül adtam el 3 év múlva, úgy voltam vele, hogy hát én aztán most mennyit fogok játszani bepótolom sok évnyi játékot stb erre alig játszottam. Használtan 100 000 ből olyan gépet vettem volna ami arra a 3 évre tökéletesen kiszolgál. De sok ilyen kiadásom volt, voltak számomra nagy bukások pl 100 000ft os telefont 80 000 ért adtam el kb fél múlva. Tudom nem olyan rossz összegek, de nagyon sokat üzletelek és már ha alapból olyan 10% nál többet bukok akkor az nekem már nagy veszteség és szomorkdom érte.
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!