Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha nyernétek a...

Mit tennétek ha nyernétek a lottón, hogy lepleznétek ismerőseitek előtt?

Figyelt kérdés

Ha megnyeritek a főnyereményt (amit én fogok) akkor hogy lepleznétek a nyereményt? mit mondanátok, miből vásároltok, hogy rejtenétek el hogy valójában milliárdosok vagytok?

stb stb

válaszokat várom.



2015. máj. 8. 23:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
komolyan érdekelne hogy lehet ezt kezelni, ugyanis nyerni fogok.
2015. máj. 8. 23:28
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

kizárt, mert én fogok nyerni :)


egyébként sehogy, hawaii-on nincsenek rokonaim :P

2015. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
te nyersz igen, de nem ezen a játékhéten :)
2015. máj. 9. 00:52
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy sem. Eltűnnék előlük egy időre valami indokkal. Jóval később meg ha még találkozom valakivel közülük, akkor azt mondanám, hogy örökségként vagy szerencsés üzleti vállalkozással szereztem egy KISEBB összeget. De mivel nem vagyok se bunkó, se cigány, ezért nem kezdenék el rongyrázó, magamutogató életet élni.

Egy csomó emberrel meg kapásból megszakítanám a kapcsolatot. Facebookon meg eleve nem vagyok fent, mivel az már eleve a proliknak való.

2015. máj. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szar ügy mert a nyerő számokat raktam meg erre a hétre max te is nyersz és felezünk ;)
2015. máj. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
úgy fizetném ki szüleim hitelét hogy nem tudnak róla, aztán anyagilag segítenék az egész családnak, megalapítanám a saját cégem, a többit ingatlanokba fektetném be, a maradékon meg utazgatnék és bejárnék egy-két szép helyet :)
2015. máj. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

"megalapítanám a saját cégem"


És mivel foglalkozna az a cég?

2015. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SándorÚr ***** válasza:
81%
vennék egy szakadt Audit a hellyi kocsmába mindenkit meghívnék pár italra, meg hencegnék, hogy én nyertem meg a lottót, talán még a Blikk-be meg a Fókuszban is szerepelnék, és akkor már senki sem hinne el egy szót sem az egészből... hát valahogy így
2015. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó, azt hiszed ez vicc? sok embert megöltek/kiraboltak, volt akit a felesége rabolt ki. ezt nem lehet felvállalni. örülni kell hogy itt el lehet titkolni hogy te nyertél, amcsiba muszáj kiirniuk ki nyert, itt titkosithatod :) nem hiába, rablók,csalók,szemétládák.
2015. máj. 9. 11:58
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

"utolsó, azt hiszed ez vicc? sok embert megöltek/kiraboltak, volt akit a felesége rabolt ki. ezt nem lehet felvállalni."


Kérdező, sokkal könnyebb lesz az életed, ha nem aggódsz nemlétező problémákért! :)

2015. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!