Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás vagy Vatera, neked...

Jófogás vagy Vatera, neked melyik a szimpatikusabb és miért?

Figyelt kérdés
Hogyan látjátok a Jófogás és a Vatera helyzetét, mivel a jelenlegi magyar online adásvételi piac két legerősebb szereplőjéről van szó. Mit hozhat a jövő szerintetek?

2015. máj. 12. 13:23
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a vatera a biztonságot jobban igénylő vásárlókat fogja vonzani, a jófogás meg az egyszerűségre vágyókat. A két oldal között van sok átfedés, de kevesebb, mint az OLX és Jófogás között volt, tehát mindenki jobban el tudja dönteni idővel, hogy mikor melyiket mire használja. Az biztos, hogy a Vatera mostanában többet mozgolódik mint korábban és előnyére hajtja a vizet, hogy sok 100 millió vagy milliárd Ft marketing költés tűnik el most a piacról, mert az OLX kiesik, a Jófogás meg visszább vesz és így jobb esélyekkel tud versenyezni. Illetve az is látható, hogy most már a jófogásnak is erősen pénzt kell csinálnia, tehát nem annyira ingyenes, mint volt.

Egyébként a kérdésre, hogy mit hoz a jövő a konkrét válaszom hogy nem tudom :)

2015. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vatera.


Jófogáson mindenki csak hiteget. Pl elkéri a telszámot és nem hív fel. Azt írja átveszi, azt mégse keres a pontosításért. stb Stb Stb.


Vaterán aki leüti az leüti és megveszi. Vagy olyan negatívat kap, hogy nem teszi zsebre.

2015. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az előttem szólónak üzenem, nem tudod mi megy a vaterán. Majd lesz neked is olyan vásárlód aki leüti és nem veszi át Te kapod a negatívat.....ne légy naiv nem ilyen szép a világ, na meg a vatera! Kezdő vagy? Ne haragudj nem sértegetni szeretnélek, de közel nem ilyen szép a vaterás világ....most én azt mondom, hogy egyik oldal sem jó. Ami volt azt természetesen meg kellett szüntetni! Vatera azért hirdet, mert most kiesett az olx, próbálják odacsalogatni a vevőklet. Egy pénéhes banda. NEM AZ OTT HIRDETŐKÉRT VANNAK!!!!!Pedig belőlük van pénz....érdemes elgondolkodni ezen...
2015. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!