Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a Jófogás...

Elégedett vagy a Jófogás ügyfélszolgálatával?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataid velük kapcsolatban?

2015. máj. 25. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha finoman fogalmazok, azt tudom mondani, annyira vagyok elégedett, mint magával az oldallal és a rendszerükkel.


Sok hirdetésem van fent, több profilról is, és a tapasztalat az, hogy a különböző megkeresések közül csak azokra méltatnak válaszolni, ami valóban elég nagy problémát jelent a felhasználónak. Sajnos kevesen vannak az ügyfélszolgálaton, ez tény, mint ahogy az is, hogy egy 2015-ben ennyire elmaradott (mondhatni primitív) rendszert erőltetnek rá egy egész országra, akkor nem fognak az ebből keletkező panaszok miatt több ügyfélszolgálatost alkalmazni.


Személy szerint én a türelemnél és a várakozásnál jobbat nem tudok, talán már pár hónap múlva meg fog jelenni/ki fog emelkedni a mostaniak közül egy színvonalasabb oldal, ami felveheti a versenyt velük. (Ha jobban belegondolunk az Apród körülbelül 2-2,5 évig élte fénykorát, az OLX pedig pont egy évig, így a néhány hónap reális lehet erre ).

2015. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Nem értem hogy hihette azt a Jófogás, hogy nem lesznek problémák ha magába olvasztja az OLX-et és ezzel ténylegesen az ország egyetlen gigantikus apróhirdető oldala lesz amit százezrek ha nem milliók használnak. Lett volna bőven idejük felkészülni technikailag a rengeteg emberre, hogy ne akadozzon az oldal és megreformálni az oldalt normális európai 2015-ös felhasználóbaráttá tenni. Lehet a fejlesztők nem boldogulnak az oldallal? Semmi probléma, ilyenkor fel kell venni újabb, tapasztaltabb fejlesztőket. Vagy pont erre nem jutott már anyagi fedezet mikor százmilliókat költöttek reklámra korábban? Minden nagyon klassz, jó a promó, van kabalaállat, tv-ben, újságban hirdetve volt, ügyfélszolgálat éppenséggel csak a lényeg maga az apróhirdetős oldal tiszta bugos.

És sajnos nem is úgy néz ki mintha olyan nagyon tenni akarnának majd az oldal normálissá tételéért.

Úgy hogy én azt javaslom keressünk egy másik oldalt. A napokban körüljártam a témát és több apróhirdetős oldal megjelent frissen kihasználva ezt az óriási piaci rést. Ezek közül számomra a nextapro.hu tűnik a legígéretesebbnek. 3 napja figyelem és minden nap egyre több hirdetés kerül fel, elég esélyesnek látom hogy egy hatalmas apróhirdetős portállá nője ki magát. Úgy hogy én már nekik szurkolok!

2015. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az ügyfélszolgálat szerintem még rendben is volna, a valódi probléma a cég vezetésével van: semmiért felelősséget nem vállalnak, a nyilvánossággal az égvilágon semmilyen (valódi, kielégítő stb.) kommunikációt nem folytatnak, inkább csak mindent a szőnyeg alá sepernének, hátha akkor nem fogja senki látni.

Az kb. biztos, hogy nagy bakot lőttek (lőhettek) az ingyenes szállításukkal, mert ha tisztességesen - ahogyan ígérték az országnak - teljesítenek, rámehet a cégük. Csőd!

2015. máj. 30. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ügyfélszolgálattal nincs gond, szegények csak végzik a munkájukat és rajtuk csattan az ostor gondolom.

Szerintem a vezetés azt hiszi hogy mivel a konkurenciának még csírái sincsenek, (vagyis az utóbbi 1 hétben indult talán valami de az még nagyon kevés) tulajdonképpen nem kell annyira a minőségre törekedni hisz nincs másik alternatíva. Majd lenyeli meg megszokja a publikum hogy ez van és kész (mint ahogy látjuk az élet más területein is bejön ez a taktika sajnos)

2015. máj. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert mellébeszélnek, takargatniuk kell a vezetés sunyiságait.
2015. jún. 5. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a jófogás, próbáld minél messzibbről elkerülni őket. Pénzsóherek, lehúzzák rólad az utolsó bőrt is ha tehetnék.... Ügyfélszolgálat: lassú és teljesen nem olyan választ adnak amit kérdeztél, hanem odavágnak ilyen, "ellenőrizd le, hogy be van-e dugva a kábel" és társai sablon szövegeket amitől feláll a szőr a hátamon.


Oldaluk: fos/lassú/bugos

Eladási ráta: 0/hónap

Ingyen próbálsz valamit elérni? nem fogsz!

Dióhéjban ennyi.

2015. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!