Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam valamit, de félek,...

Eladtam valamit, de félek, hogy át akar verni a vevő!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy online eladtam egy nadrágot, a vevő azt írta ,hogy nem érkezett meg. Küldtünk neki egy másikat. Újra írta, hogy nem érkezett meg. Minden adatot egyeztettünk, jó címre küldtük stb. És még sosem volt olyan, hogy valakinek ne érkezett volna meg az amit rendelt tőlem. Nem vagyok tapasztalt ilyen téren és nem tudom hogyan lehet leellenőrizni, hogy igazat mond-e?
2015. máj. 31. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Úgy lehet, hogy máskor ajánlva adod fel, és akkor utána tudsz nézni kódszám alapján, hogy megérkezett-e.
2015. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Küldjed utánvéttel!

Ha nem fizeti a postásnak, nem kapja kézhez a csomagot!

2015. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sima csomag volt? Akkor IJ, küldd el neki a feladási bizonylatot és fejezd ki mély sajnálatodat.


legközelebb meg ajánlott és/vagy utánvét.

2015. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mindig mindent ezzel küldök, egyrészt olcsóbb, másrészt amint átvette a címzett, emailben értesítést kapok, hogy megkapta, így nincsenek kétségek.

2015. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A posta is küld emailt, hogy megérkezett a csomag. (azaz ahol megtudod nézni, hogy éppen hol jár..)
2015. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!