Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállaltam 2 év hüséget a...

Bathory Zsolt kérdése:

Vállaltam 2 év hüséget a telenornál. Ha a T telenor egyoldaulag díjat módosít, akkor felmondhatom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 09:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ja, az lemaradt, hogy tájékoztatásuk szerint (személyesen ügygélszolgálat), a díjat emelik, ha elfogadom, ha nem.
2015. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Update: Telenortól válasz érkezett a panaszomra.


Elismerték, hogy a szerződésmódosítás kétoldalú, tehát ezt a kérdéskört tisztáztuk.


Első körben ügyfélmegtartó ajánlatot adtak. Felajánlottak tarifacsomag váltást, melyet nem fogadtam el, mert számomra hátrányos. Jelen esetben csak lassítják a netet, amennyiben a felhasználható adat elfogy, a felajánlottban viszont plusz adatkeretet kellene vennem.


A következő lépcsőben felajánlották, hogy jóváírják a hűségidő végéig az áremelést, tehát nem kell többet fizetnem, feltételek változatlanok maradnak - a netre vonatkozóan is. Viszont az sms díja emelkedik (3Ft-tal/sms). Ez azért elég baráti megoldás.


Még várom a válaszukat a kötbérrel kapcsolatban, mivel szerződés szerint max. 36000 Ft lehet. Kérdésem arra vonatkozott, hogy időarányosan csökkentik-e, de ezt a panaszkezelő nem tudta megmondani.


Ezek szerint az áremelést nem kell elfogadni, panasz formájában lehet nyilatkozni.


Remélem ez segít a kérdezőnek is...

2015. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!