Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vásárlás. Nem fizettem,...

Borgan kérdése:

Online vásárlás. Nem fizettem, de megkaptam a LEMONDOTT rendelésem, 0 Ft-os utánvéttel. Mit csináljak? Örüljek vagy se?

Figyelt kérdés
Januárban rendeltem 2 terméket postai utánvéttel, amit visszamondtam (3 hetét alatt nem jött meg). Viszamondott rendelésem emailben elfogadták, visszaigazolták. Tegnap megkaptam a csomagot 0Ft-os postai utánvéttel. A weblapon profilomban ellenőriztem akkor mi is a helyzet. "RENDELÉS TELJESÍTVE". Szivessen megtartanám, de nincs rá most pézem. Vagy vegyem úgy hogy ajándék.

2015. jún. 5. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az erkölcsi érzékedtől függ.


Lehet sunnyogni mint szar a fűben, hátha nem veszik észre, és minden telefonhívásnál, levélnél vagy mailnél félni, hogy esetleg ők keresnek.


Vagy lehet szólni nekik, és akkor tiszta marad a becsületed.

2015. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
attól függ, mi az, ha pár forintos szar, akkor nem érdekelne, ha valami értékesebb, akkor illik szólni a webáruháznak...amúgy jogilag a tiéd, nem kell visszaadni
2015. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha van gerinced akkor jelzed nekik, hogy hiba csúszott a gépezetbe.


Ha cigány vagy akkor megpróbálod elsunnyogni - csak aztán ne sírjál majd ha felszólításokat kapsz követeléskezelőktől, akiknek eladták a követelést...

2015. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

# 2


Jogilag sem az övé, hiszen téves kiszállítás!


Ha a szomszéd gyerek berúgja a focilabdát a kertembe vagy egy balesetben beszáll egy autó a házam sarkába az sem lesz az enyém...

2015. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül téves szállítás.

ASZF-et kell átolvasni, lehetséges, hogy van benne olyan kiegészítés, ami a maximális szállítási időre vonatkozik.

2015. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De, feltétlenül az, hiszen a kérdező írta, hogy LEMONDTA a megrendelést és nem is fizette ki.
2015. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Követeléskezelő meg rettegés, menjetek már a francba :D Ugyan honann derítené ki a webáruház, hoyg végül megkapta? Sehogy, ha arkaja, letagadja, hisz ő lemondta a rendelést, amit a másik fél megerősített, ennyi.
2015. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy, mint utolsó IQ bajnok, hogy az utánvétről akkor is megy igazolószelvény, ha 0 ft-os...
2015. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"# 2


Jogilag sem az övé, hiszen téves kiszállítás! "


kéretlen csomagküldés, nem álltak szerződéses jogviszonyban, nincs mi alapján behajtani a termék árát

2015. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Istenem emberek, ne legyünk már ennyire ostobák... De igen, szerződésben álltak, csak a kérdező visszalépett! További részleteket nem tudunk, hogy addigra már fel lett-e adva a csomag, stb...
2015. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!