Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vásárlás. Nem fizettem,...

Borgan kérdése:

Online vásárlás. Nem fizettem, de megkaptam a LEMONDOTT rendelésem, 0 Ft-os utánvéttel. Mit csináljak? Örüljek vagy se?

Figyelt kérdés
Januárban rendeltem 2 terméket postai utánvéttel, amit visszamondtam (3 hetét alatt nem jött meg). Viszamondott rendelésem emailben elfogadták, visszaigazolták. Tegnap megkaptam a csomagot 0Ft-os postai utánvéttel. A weblapon profilomban ellenőriztem akkor mi is a helyzet. "RENDELÉS TELJESÍTVE". Szivessen megtartanám, de nincs rá most pézem. Vagy vegyem úgy hogy ajándék.

2015. jún. 5. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm eddigi kommentelőket. Megpróbálom részletesebben leírni, mert tegnap csak telefon volt nálam.

Január 5.én rendeltem 2 db terméket postai utánvéttel.Telefonos egyeztetés alapján "1 hét a megérkezés". Vártam 3 hetet és a csomag sehol meguntam, ezért Rendelésem töröltem. mivel a webáruházban ezt nem tudtam megtenni, a webáruháznak írt emailban tudtam ezt megtenni. A törlést elfogadták, de az érdekes, hogy a rendelés még mindig látszott a weblapon. 2 napja megérkezett a csomag (postai utánvét, összeg 0 FT )amit nem én vettem át, hanem egy családtagom. Most ez látszik a weblapon.

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Csomagon pedig ez szerepel.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

2015. jún. 6. 09:56
 12/16 A kérdező kommentje:

Látom nem jó a link.

tehát itt a másik

csomag

[link]

webáruház

[link]

2015. jún. 6. 10:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem mit dilemmázol, erkölcsileg egészen egyértelmű, jelezd nekik, hogy kaptál valamit ami nem a tied. Aztán ha reagál rá a bolt akkor vigyék el tőled az ő költségükön, ha nem akkor meg ij.
2015. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Istenem emberek, ne legyünk már ennyire ostobák... De igen, szerződésben álltak, csak a kérdező visszalépett! További részleteket nem tudunk, hogy addigra már fel lett-e adva a csomag, stb..."


tehát szerinted, ha kötünk egy szerződést, én nem teljesítek és te erre felbontod a szerződést, akkor én fél évvel később küldözgethetek neked bármit postán, aminek az árát esetleg majd később behajtom rajtad? ennyire hála istennek nem szar a magyar jogrendszer

2015. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, én most is küldözgethetek neked bármit postán és neked állampolgári kötelezettséged jelezni, ha kaptál valamit amiről sejthető. De ha én, mint küldő felszólítalak, akkor köteles vagy azt visszaszolgáltatni.
2015. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
* sejthető, hogy nem neked szánták.
2015. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!