Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van Ebayen egy rendkívül...

Van Ebayen egy rendkívül olcsó termék. Megvegyem?

Figyelt kérdés
8 ezer forintért árulják, még több mint 10 van belőle, de más eladók 120-130 ezer forintért adják. Ma reggel került fel a hirdetés, kínában van a termék. Átverés lenne, vagy tényleg ilyen olcsó?

2015. jún. 18. 15:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Így hogy várod el, hogy segítsünk?


Én is láttam tegnap egy üzletben valamit ami gyanúsan olcsó volt, szerintetek megvegyem?

2015. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Vedd meg az összeset!
2015. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ne legyél már gyerekes kérlek.

Majd pont egy kereskedö fog itt dekkolni.

Minek tetted fel a kérdést ha utána nem linkelsz?

Csak akkor tudunk segiteni ha belinkeled.

2015. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mi ez egyáltalán?


Informatikai, műszaki cucc? Lehet, csak egy üres dobozt kapsz, jobb esetben gagyi másolatot.

Márkás ruha, táska? Hamisítvány.


Ezektől függetlenül lehet használható lesz, végül is 100%-on áll az eladó, mondjuk nem tudni hogyan. Az a 12 ebből vásároló ember nem tudni, pontozta-e már, lehet eladott 100 darab hajgumit alibinek, aztán nekiáll teríteni a gagyi cuccokat.

2015. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Oké, kirakom, mert a kérdés kiírása óta már eltelt egy kis idő, és azóta több eladó is valamiért levitte ennek a terméknek az árát. Most még olcsóbb, már 5-6 ezerért hozzá lehet jutni. Ez Magyarországon szerintem bőven 200 ezer fölött van:

[link]

2015. jún. 20. 16:01
 26/29 anonim ***** válasza:

Ezt kizártnak tartom, hogy ennyiért megkapd. :D

Csak a kábelek, a csomagolás és a posta kerülne ennyibe.

(Tudom, hogy Kínából olcsó a posta, de azért ennek van mérete és tömege is...)

2015. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

'Ez' idehaza azert tobb mint 200e, mert az mukodik is projektorkent.


20 dollarert ez egy haromledes kinai hulladek, ami kb. 50 centimeterre kepes vaksotetben egy alig-lathato kepet vetiteni. Ember, gondolkozz mar, egy ilyen fenyereju izzo vagy epp LED onmagaban a tobbszorosebe kerul. Kinai elado, azt mond amit akar - 5000 lumen helyett kb. 50 lenne...


A 'demo' kep, amin egy kb. 6x4m-es kepet vetit, vakito fennyel, nyilvanvalo hazugsag. Ha besz*pod, hogy LED-del ilyen fenyerot lehet elerni, meg is erdemled...

2015. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor nézzük a többi terméket, ami ugyan ez, csak éppen 120 ezer forint. Szóval ez is ugyanolyan átverés, csak többe kerül?

Műszaki cikket még nem, de egyéb dolgokat rendeltem már kínából, 21e forint volt a legdrágább, és idáig az árához képest mindennel meg voltam elégedve.

Egyébként rendeltem ma egy SJ4000 (wifis) sportkamera utánzatot 5500 forintért, amit hamar elkapkodtak, mert 10 perccel rendelés után már elfogyott. Kíváncsi vagyok milyen lesz...

2015. jún. 20. 18:31
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos, van 120k-ért és 4k-ért is, ugyanazzal a leírással. kopizva.

Az egyik átverés, de inkább mindkettő.


Az olcsónál az az átverés, hogy milyen szuper termék és mennyire jó vétel.


A drágánál ugyanez, csak az árral, azt hiszi valaki, hogy az a jó, az nem átverés, mert drága, akkor jót is kap.


Azért vedd meg mind! :)

2015. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!