Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyanúsan olcsó telefon Jófogáson?

Gyanúsan olcsó telefon Jófogáson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új telefon vásárlásán gondolkozok, ezáltal nézelődtem vaterán, jófogáson, és azt vettem észre, hogy van pár hirdetés, ami a telefon eredeti, bolti árának 30%-a(140 000 Ft helyet 40 000 Ft). A képek alapján jónak néz ki, és rákerestem a Google-ben a képre, egyéb találatokat nem dobott ki, tehát nem netről szedett a kép.

Mivel debreceni vagyok(Ő meg valahol az ország másik felén), nem oldható meg a személyes találkozás.

Az érdekelne, hogy mennyire megbízható így utánvéttel vagy esetleg előre utalva megvenni?

Írtam az eladónak (egyelőre kíváncsiságból), meglátom mi sül ki belőle.

Szerintetek? Mekkora az esélye, hogy át leszek b*szarintva?


Előre is köszi a válaszokat, pontozom őket!



2015. jún. 24. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Na vajon mennyire megbízható? Semennyire.
2015. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En nem bizom meg semmilyen elore utalasos dologban. Vagy szemelyesen veszem at vagy sehogy igy ki tudom probalni lassu e stb. Lehet hamisitvany azert meg 40ezer is sok.
2015. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan 99,9% az esélye az alábbi opcióknak:


- Nem kapsz semmit

- Egy féltégla lesz a dobozban

- Egy üres dobozt kapsz

- Egy kínai hamisítvány lesz a dobozban


Valahogy ezek a szuper vételek MINDIG az ország másik végében vannak. Meg valahogy akinek van egy zsír új 140e forintos telefonja az pont 40e-ért árulja 130e helyett... Ejnye már.

2015. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előre utalj!

xD

2015. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Jófogáson általában több trehány eladóval és vevővel találkoztam, mint amennyivel az OLX-en, és mióta "összefogtak" azóta sem tapasztaltam nagyságrendekkel jobb arányt ilyen téren.

Mindenesetre szerintem érdemesebb személyesen telefont venni ekkora értékben (még ha egy másik típus és kevésbé jó árban van), mert ha utánvéttel is küldi, az csak arra garancia, hogy a csomagot megkapod, de a tartalmáért már senki nem fog felelősséget vállalni.

2015. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!