Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti irigykedtek a külföldön...

Ti irigykedtek a külföldön dolgozó ismerőseitekre akik gazdagodnak és veszik az audikat, bmwket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Hogyne gazdagodtak volna meg! A számláikon ott van a 3-4-5-6 ezer euró... vagy még több.."


bazz most komolyan? Szerinted 5-6 ezer euro megtakaritastol mar gazdagnak szamit valaki????

2015. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én Svájcban dolgozom szoftvermérnökként. Magyar viszonylatban 7 számjegyű összeget keresek havonta és ez a szám nem egyessel kezdődik. Felső kategóriás autóm van, egy elég jó környéken bérlek házat, stb.


Irigyek e rám? Sokan, sok embertől megkaptam, hogy, igen Svájc, ja úgy könnyű. Mindenkinek mondom, hogy meg lehet próbálni, tessék elérni azt, amit én, ha az olyan könnyű! A legtöbbjük a nyelvtanulást is feladja, mert nehéz.


Amúgy aki irigykedik, annak azért az érme másik oldalát is figyelembe kéne vennie. Miről mondanak le az itt élők?


- Család egy része! (Jó én 1-2 havonta hazalátogatok a Magyarországra és szüleim is gyakran jönnek, de sok kint élőnek nincs erre ideje, főleg aki messzebb is lakik, például Nagy-Britannia)


- Anyanyelv! Én 2 éve szoktam ide a gyakori kérdésekre, mivel nagyon jó, hogy az anyanyelvemen társaloghatok magyarokkal


- Idegen vagy egy másik országban! Nagyon szeretek itt élni, tényleg minden ezerszer jobban működik, mint Magyarországon, az emberek is rendkívül hamar befogadják azt, akin látják, hogy beszéli a nyelvet, dolgozik, itt tényleg van jövője az embernek. Sokszor elmormolok magamban egy köszönömöt, hogy volt bátorságom kijönni, de a lelkem mélyén sokszor tudom, hogy akkor is csak egy idegen vagyok.

2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem szoktam irigykedni a ki t élők bmwire, általában hagynak helyet a maseratimnak a parkolóban, úgyhogy nincs velük semmi bajom.
2015. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12 - Svájc melyik részén élsz? A nyelv miatt kérdezem, mert tudtommal van német, francia és olasz régió is ott.
2015. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Zürichben. Itt a hivatalos nyelv a német, viszont a svájci német nyelv eléggé eltér a Németországi vagy Ausztriai némettől, mondhatni egy külön nyelv. Elég jó német tudással jöttem ki és az elején nem valami sokat értettem.


Ezenkívül van olasz és francia nyelvterület is

2015. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"A számláikon ott van a 3-4-5-6 ezer euró"


Hurrá! akkor én gazdag vagyok! Kösz, hogy szóltál!

2015. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hohó, utolsó! Csak nem Nyugaton vagy GASTARBEITER?
2015. jún. 28. 17:58
 18/22 anonim ***** válasza:
:-)
2015. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A fizum 50%-át utalom át 1 éven keresztül annak, aki ennek az idiótának a fejét beleveri a burgereibe, de úgy, hogy több kérdést ne tudjon kiírni.
2015. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miélrt vagy dühös? Téged is irritálnak a gazdag gastarbeiterek?
2015. jún. 28. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!