Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretek kis videókat készíten...

Szeretek kis videókat készíteni és kinéztem magamnak egy videokamerát, de nincs rá elég zsebpénzem, mert nem kapok zsebpénzt, próbálkoztam már piacra kimenni több kevesebb sikerrel.13-éves vagyok. Mit kéne csinálnom a pénzkereséshez?

Figyelt kérdés
Diákmunkát nem végezhetek még, szüleim azt mondták, hogy nekem kell rá össze gyűjtenem a pénzt. A piacra idén nyáron is megyek ki, oda is mondhatjátok, hogy mit vesznek az emberek.

2015. júl. 3. 12:48
 1/4 anonim válasza:

Én annakidején az ünnepekkor kapott pénzem gyüjtöttem (elsőáldozás, húsvétkor a tesom locsolópénzéből,..) Vagy ha elküldtek vásárolni a megmaradt aprót hagyták nálam, hogy gyűjthessem.

A szüleiddel próbáld megbeszélni. Biztosan segítenek. Hivatalosan nem hinném, hogy dolgozhatsz.. Később topográfiánál (telek/földmérésnél) tartottam a rudat. Vagy szomszéd kisgyerekre vigyáztam egy pár órát...

Nekem (pl.) egy lapos kis fotogépem van és azzal filmezek naponta több kis videót. Nagyon jó minőségben (arra amire kell). És ezek a gépecskék egyre olcsobbak.

Sok sikert hozzá! Ne add fel! :)

2015. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja! És elfelejtettem... én is voltam a rózsáinkkal a piacon. Élveztem és barátságom is született egy másik lánnyal onnan. Mai napig tart! :)
2015. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő kommenteket, továbra is várom a segítséget. :)
2015. júl. 5. 12:26
 4/4 anonim válasza:
Kérdezd meg szüleidet nem csinálhatsz e valami házimunkát, nem segíthetnél e pénzért cserébe. Ha van valami olyan dolgod azt meghirdetheded mondjuk jófogáson, vaterán stb...
2015. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!