Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni EBAY-es...

Mit tudok tenni EBAY-es átverés esetén?

Figyelt kérdés
Megrendeltem egy dolgot ebayrol és utána fél órával megneztem a "purchase historyt"es azt írta hogy THis item has benn removed from listing es azt írta h unpaid azaz h nem fizettem ki.AZtán megneztem a bankszámlámat es a penz le volt vonva , megneztem a paypalos szamlat is es ott is le volt vonva az osszeg de azt irta "unclaimed" tehat volt olyan opcio hogy cancel payment és mivel beparaztam h atvernek ezrt ramentem h cancel payment es azt irta h payment cancelled ennek orultem csak most akkor azt a penzt visszakapom ? mert lassan 1 óra eltelt es se a paypal balance nál nincs sem a bankszamlamon.EBAY nek meg nem tudok irni mert ahhoz hogy emailt tudjak irni nekik ahhoz kell az "item number" de ha azt beirom akkormeg azt irja h ez az item nem létezik.
2015. júl. 9. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem vert át téged. A balance-ba akkor kerülne vissza, ha balance-ból fizetted volna. Ha kártyával fizetted, akkor a kártyához tartozó bankszámlán csak 2-3 munkanap múlva jelenik meg az összeg. Nincs mit tenni, ennyi a könyvelési idő. De ettől még nem lettél átverve, csak türelmetlen vagy.
2015. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lassan 1 óra eltelt - ilyen idegekkel inkabb ne ebayezz ;)
2015. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!