Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol a legolcsóbb az élet a...

Hol a legolcsóbb az élet a forró égöv mentén? /Afrika kivételével/

Figyelt kérdés
Amerika-Ázsia-Szigetek jöhetnek szóba/lakás rezsi étel ital stb.Sri Lanka?

2015. júl. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kizarolag a koltsegeket nezzuk, hanem azt is, amit a penzedert kapsz meg az orszag fejlettseget es kozbiztonsagot, Thaifold verhetetlen.
2015. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott már voltam,de turistaként egész más /étterem,ajándék vásárlás stb./
2015. júl. 20. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Kirandulni akarsz vagy ott elni?
2015. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de turistaként egész más /étterem,ajándék vásárlás stb./"


Ezt hogy erted? Vehetsz kajat olcso utcai arusoktol, ahogy az ottaniak csinaljak, nagyon olcso es ha figyelsz, hogy friss legyen es olyansmi amit foztek, nem lesz bajodd tole.

2015. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott élni!--ezért lettem volna kíváncsi havonta mennyiből lehet megélni rezsivel együtt cca.
2015. júl. 20. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mik az igenyeid, egy profi legkondis lakasban akarsz lakni, aminek a kozeleben van plaza, mozi, vilagszinvonalu korhaz, bank, konditerem, stabil internetkapcsolat, vagy megelegeszel egy bambuszkunyhoval is? Bangkokban szukseged lesz havi 250 ezer forintra, Chiang Rai-ban viszont eleg lehet 150. Ha megtanulod a nyelvuket es fozol magadnak, ennel kevesebbol is ki lehet jonni.
2015. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel Bangkokban és Pattayan voltam,akkor inkább az óceán mellett!!!Bangkokban semmiképp/nagyon sok ember óriási forgalom stb.
2015. júl. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!