Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kell ennyit fizetni a...

Miért kell ennyit fizetni a DIGI-ért?

Figyelt kérdés
Kihívattam őket,kiküldtek egy 11.325FT-os számlát meg egy 3990-est.Felhívtam őket,azt mondták, hogy a 3390FT az anyagkltség,és befizettem 11.325fointos költséget,ami azt jelenti,hogy az volt a3 havi használati díj.7 hó 31-ig.Én nem hittem,hogy 69 éves asszonyt így átvernek.Csak tvzek, unokám netezik.Minek kellett fizetni anyagköltséget?A 7.havitis kifizettették 6.hóban.

2015. júl. 20. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
69 évesen is utána lehet nézni, melyik szolgáltató, milyen feltételekkel szolgáltat.
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleg zavaros, de en itt semmifele atverest nem latok.


A 3390 (vagy 3990) forint az a szereles koltsege volt, kabelezes, doboz, stb. Miert, ingyen vartad volna?


A 11325 forint 3 havi elofizetesert nem is sok. Az 'ELOFIZETES' szot kene tudni ertelmezni, miszerint ELORE fizetsz egy szolgaltatasert - ezert fizeted 6. honapban a 7. havi dijat.


Hogy ki tv-zik, ki netezik, az tokeletesen mindegy, a szolgaltatas dijat akkor is egyben kell rendezni.

2015. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
upc nem kért különös semmi beszerelési izét mediabox meg loutert is ők csinálták meg a lakásban
2015. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"upc nem kért különös semmi beszerelési izét mediabox meg loutert is ők csinálták meg a lakásban"


Es mennyivel is dragabb a havidijuk a DIGInel?

2015. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha az UPC-nél rákérdeznél, hogy minek kellett anyagköltséget fizetni, akkor bizonyára jobb választ adnak, mint a GYk olvasói.


Amúgy 11.325 forint 3 hónapra az havi 3.775 forint, ez szerintem egyáltalán nem sok egy tv+internet párosért.


Amúgy 69 évesen nem átvertek, hanem nem olvastad el a szerződést.

2015. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te még kádár jános katonája vagy, nem?!

A szinvonalból gondolom...

2015. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!