Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy robogót a tegnapi...

Vettem egy robogót a tegnapi nap, kipróbáltam ott, minden jól működött. Hazahoztuk utánfutón, inditanánk be és nem indul. Mi a teendő, ilyenkor köteles visszavenni 3napig az eladó nem?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap vettem egy Peugeot jetforce tsdi-t (50cm3).

120 kmre elmentünk érte, megnézni. Ott teljesen jól működött, semmi baja sem volt. Megvedtük, hazahoztuk, levettük az utánfutóról, beakartuk indítani. Elsőnek beindult, de alapjáraton cikázott 1-2 ezres fordulatszám között. Majd gondolt eggyet, és leált. Azóta két aksit is lemerítettem vele, de nem akar beindulni. Ilyenkor az eladó köteles visszavenni ? Vagy mi a teendő ? Halom pénzbe került.



2015. aug. 3. 07:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Injektoros? mert a karburátorosokban autómata benzincsap van amit vákum nyit, vagy nem én igy jártam vele
2016. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, de eladóként. Még taxiztam egy 2001-es e220cdi-vel, de már 300 ezer volt benne és régóta spóroltam már egy csereautóra, amikor egy kereskedővel megegyeztünk, hogy beveszi a régi autómat x Ft-ért, és a különbözetet kp-ban kifizetem. Így is történt, de pár nap múlva felhívott a kereskedő, hogy a Mercim-en tönkrement az önindító. Soha, de tényleg soha semmi baja nem volt, ezért nem kezdtem vitatkozni, mondtam újíttassa fel és kifizetem a költségeit. Mondtam neki, autóvillamossági szerelő a szakmám, sejtem mi lehet a baj. Az emberem elköszönt és soha többé nem hívott! A történetet nem tanúságnak szánom, de megtörtént.
2016. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!