Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti vásároltatok már vaterán...

Ti vásároltatok már vaterán vagy tesz-veszen "eredeti" címeres terméket?

Figyelt kérdés

Kicsit gondban vagyok, ugyebár minden full olcsó, az eredeti valójában lenne 20 ezer, itt meg alig üti meg a 6 ezret...megéri megrendelni? Az értékelések alapján megbízható az eladó.

Gondolok itt erre:

[link]

vagy erre:

[link]



Nyilván nem eredetiek, de a minősége akkor milyen? Azon kívül, hogy biztos "ócó kínai".



2015. aug. 4. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Azt írod, full olcsó, de lehet, elkerülte a figyelmedet, hogy az illető aukciónál a termék származási helye KÜLFÖLD, postaköltség 1.500 ft - ez ugyebár már 7.290 összesen.

Az áru ilyenkor valószínűleg a gyárból jön, az eladó egyértelműen leíta, hogy Ő csak közvetítő.

Emiatt több probléma is lehet: 1 mi van akkor, ha nem a megadott méretet, színt küldi a külföldi partner? Kivel fogod lebonyolítani a reklamációt? Külföldre fogod visszaküldeni a csere terméket, esetleg saját pénzeden?

Aztán: számlaadás nincs - ergo, nehéz lesz reklamálni...

aztán: garancia 1 hét - de a termék ennyi idő alatt nem fog sem megérkezni, sem az nem fog kiderüli, hogy a 3.-ik mosásnál szétfoszlik-e az egész vagy sem.


Végezetül, ha a Vaterán, a termék lapján rákattintasz az eladó felhasználónevére, akkor átvisz az értékeléshez, a semlegesre vagy a negatívra kattntva pedig elolvashatod a felhasználók által adott értékeléseket.

Aztán döntsd el, megéri a 7300 ft-ot kockáztatni. 9 éve Vaterázom, de 99%-os értékelés alatt nem vásárolok eladótól... De Te tudod...

2015. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kerülte el a figyelmemet. Egyébként Thaiföld-ről hozzák. Az itthoni 20 ezerhez képest pedig szerintem elég olcsó. Mert elvégre ugyanaz.

Nézegettem már az értékeléseket. Ha megnézed, a negatív az mind legalább 1-2 éves vagy több, a mostani visszajelzések pedig pozitívak mind a termék minőségével, mind a lebonyolítással kapcsolatban. Engem csak az zavar, hogy ugyebár előreutalás van és olyankor tulajdonképpen semmi garancia nincs rá, hogy küldi a terméket...nem bízok idegenekben. Mellesleg 98,51-es értékelése van, az nem sokkal kerüli a 99-t. Általában te elégedett vagy a kapott termékkel?

2015. aug. 5. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, azt hittem, néhány dolog megvilágításával tudok segíteni - úgy látszik, tévedtem :-(


Ráadásul most már végképp nem értem, mit szeretnél tudni, hiszen nekem azt írod: " Ha megnézed, a negatív az mind legalább 1-2 éves vagy több,...a mostani visszajelzések pedig POZITÍVAK MIND A TERMÉK MINŐSÉGÉVEL, MIND A LEBONYOLÍTÁSSAL KAPCSOLATBAN.

Majd utána ezt: "Engem csak az zavar, hogy ugyebár előreutalás van és olyankor tulajdonképpen semmi garancia nincs rá, hogy küldi a terméket...nem bízok idegenekben.


Ha engem arról győzködsz, hogy nincs itt semmi probléma, csupa pozitív, mert jó a minőség és a lebonyolítás, akkor magadat miért nem tudod meggyőzni? Már bocs :-)


S hogy a kérdésedre is válaszoljak: továbbra is azt mondom, nem vásárolok 99% alatti eladótól, esetleg csak személyes átvétellel. Ezenkívül nem veszek - még ha olcsó is - replikának látszó tárgyakat.

Ezzel szemben vettem már olyan 6 db-os mez csomagot 1600 ft-ért, amiben volt ugyan használt is, de olyan szuper minőségű is , ami mintha vadi új lenne... hazai eladótól, itthoni postázásal.

2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi, igazad van...csak nem szoktam vateráról rendelni...ha rendelek valamit, akkor az focis termék, és a lionsportot szoktam használni, ők eléggé megbízhatóak, meg ugyebár egy cég, nem magánszemély intézi a dolgot. Meg amint írtam, azt furcsálltam benne, hogy alig 6 ezer a termék, itthon meg 20, legyen az külföld vagy nem külföld, még ebayen is 20-ért van, nemhogy egy itthoni vaterás oldalon. Ezért kérdőjeleztem meg a minőséget...de akkor ezek szerint van rá példa, hogy olcsón kapsz jót. Csak valahogy nem ehhez vagyok hozzászokva kis országunkban.
2015. aug. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!