Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy és hol kezdjek el tőzsdézni?

Hogy és hol kezdjek el tőzsdézni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni a tőzsdézéssel, mi kell hozzá, mennyi pénzel érdemes elkezdeni stb. Találtam egy programot (Plus500) ha jol tudom itt demo számlán is lehet kereskedni. Kezdésnek jó ha itt megtanulok pár alap dolgot? Persze ha használható a program. Neten utána néztem de nem nagyon találtam olyan oldalt ami nagy vonalakban leírná az alapokat csak mindenféle tanfolyamot.

Ha pl. valaki maga is tőzsdézik megköszönném ha leírná, hogy mire kell odafigyelni, vagy ajánlhatna vmi használható oldalt amin ellehet igazodni.


2015. aug. 18. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Demo számlán megtanuljatsz kereskedni, de ha már jól megy, az nem fogja azt jelenteni, hogy élesben is jól megy.


Mire kell figyelni? Arra, hogy ne veszítsd el a pénzed :-) De komolyan.

Nagyon bonyolult folyamat a tőzsdézés, mindenféle kiszámíthatatlan eseményekkel.

Nem tudom, mennyi pénzt szánnál rá, de pl. 100.000 ft még kevés hozzá...

Csak annyi pénzzel "játsszál", amennyit nem sajnálnál, ha TELJESEN ELBUKNÁD.


Portfolio.hu, mint oldal és nézegesd, tanuld pl. a japán gyertyákat.

2015. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még azt szeretném megkérdezni, hogy milyen számla kell hozzá, hol kell bankolni stb?ű

2015. aug. 18. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy egy évig maximum kis kockázatú befektetési alapokat, rövid lejáratú állampapírt/kincstárjegyet vásárolj. Közben olvass könyveket, járj utána rendesen a témának. Ha szeretnéd,tudok ajánlani pár könyvet, dok. filmet.
2015. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!