Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról mi a véleményetek?...

Vateráról mi a véleményetek? Itt csupa rosszat olvasni róla!

Figyelt kérdés
Sok a csaló, ha meg becsapnak az ügyfélszolgálat tesz rád, 4%-ot kell minden után fizetni (ami nagyon sok). Ezeket olvastam itt és más fórumokon.
2015. aug. 21. 22:44
1 2 3
 11/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért azt is vedd figyelembe, hogy ide (vagy más helyre) akkor jönnek az emberek, ha gond van. A normálisan lezajlott tranzakkciókról nem fog senki kérdést feltenni, és a sok probléma ellenére biztos, hogy a rendben lezajló adás-vételek vannak túlnyomó többségben.
2015. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes, eddig 1 db csalóval nem találkoztam jofogason, vaterán viszont annál többel. A fszom se fog kiadni háromszor annyi árat valamiért, mert a sok dinka fellicitálja. Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom.


Utánvéttel való küldésről lefogadom, még a világon senki nem hallott, ne adj'Isten személyes átadás-átvételről, ezek ugye a Sátán műve...

2015. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

" Utánvéttel való küldésről lefogadom,

még a világon senki nem hallott,"



Te meg át nem vett utanvetes csomagrol nem hallottal.

2015. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Akkor visszaküldik a feladónak, és senki nem rövidült meg. Még ez is fényévekkel jobb, mint küldeni a csalónak a sokezret, aztán hideg vizet ihatsz a pénzedre. Sok csaló még ahhoz is nyomorék, hogy a vízjelet eltüntesse a Google-ről lecsórt képről, aztán mikor megkérdezem hogy a Shutterstock vagy az 123RF a vezeték- vagy keresztneve-e a laptopnak, még ott is vakarózik ahol nem viszket...
2015. aug. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

" Akkor visszaküldik a feladónak, és

senki nem rövidült meg."


Ahha, csak a felado...

2015. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

14-es, az utánvét tényleg nem megoldás. Rendszeresen adok-veszek a vaterán, soha nem küldök utánvéttel. Nekem nem hiányzik, ha valami unatkozó idióta miatt utaztassam a saját költségemen a termékemet az országban. Ugyanis ha nem veszik át, az utánvét díját bukod. Vagy te előre utaltatod a vevővel külön a szállítási díjat?


Nagyobb értékű cuccokat személyesen érdemes átvenni, ehhez nem árt, ha az ember budapesti. Ha meg nem, akkor vállalhatja a kockázatot előre utalással, vagy nincs üzlet.

2015. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, az az illetőnek miért lenne buli, ha nem veszi át a terméket amit megrendelt? Ebben hol a csalás? Mi a haszna belőle?


Ha kis összeget se utalnék előre, mert az a pénz is hiányozni fog valahonnan ha átráznak, nagyobb összeget mégúgyse. A vége azlesz hogy se pénzt,se terméket nem látok, a policájok meg szokás szerint szarnak egy jó nagyot az egészbe.

2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

" kis összeget se utalnék előre,

mert az a pénz is hiányozni fog

valahonnan ha átráznak"


Neked hianyozni fog? És az eladonak nem fog hianyozni a postaktg?

2015. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig olcsóbb, mint gépkocsival vagy vonattal odacucukázni. Azonkívül a postán biztosíthatod a csomagodat - ha valami kellemetlen dolog történik, kifizetik neked az árát kápéban. Ebben picit jobban bízom, mint a "kűggyed csak a lóvét, maj' hónap adom neked a plazmatéjvét" című örökzöldben.
2015. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Némedi Balalambér válasza:

Kétszer számlázták ki ugyanazt a két hirdetést, amit feladtam. Ugyan befizettem a másodikat is, de szeretném tudni miért


kellene kétszer fizetni ugyanazért. A fogyasztóvédelmi felügyelőség felé már fogalmazom a levelemet, mert e-mailben megvan az


első kifizetés és az ügyvédemmel is felveszem a kapcsolatot, mert ez skandalum, rablás, az emberek és átverése, a


hirdetésfeladás elején kellene tisztán és világosan a fizetési feltételeket a hirdetővel tudatni. Maguk egy szélhámos rabló


banda. Nem arról az újabb 500 Ft-ról van szó, hanem az elvről, ugyanazt csinálják körülbelül, mint a bankok annak idején a


devizahitelekkel. Külföldi, profitorientált tulajdonos, erkölcs nulla.

2015. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!