Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról mi a véleményetek?...

Vateráról mi a véleményetek? Itt csupa rosszat olvasni róla!

Figyelt kérdés
Sok a csaló, ha meg becsapnak az ügyfélszolgálat tesz rád, 4%-ot kell minden után fizetni (ami nagyon sok). Ezeket olvastam itt és más fórumokon.
2015. aug. 21. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
9%
Semmit nem adtam el, most mégis fizetnem kell! Végrehajtóval fenyegetnek! Undorító! SOHA többé vatera! eBay! Az igen!
2015. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a Vatera egy nagy kalap szar.

Eddig mindig utánvéttel adtam-vettem és minő csoda, egyszer se veszítettem pénzt, pedig a posta megér egy misét. A slusszpoén pedig az hogy még az utánvét költségeivel is olcsóbban kapom meg a cuccot, mint a sok hülye idióta a Vaterán ahol mesterségesen felsrófolják az árat, aztán fizethetsz háromszor annyit valamiért ami harmad annyit nem ér...

2016. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szar oldal, töménytelen mennyiségű csalóval és idióta szabályzattal.

Az külön tetszik hogy a csalókat nem tiltják (miért is tennék, kell a jutalék a vásárlásaik után ugye), de ha valaki beköpi a csalókat, azt rögtön azonnal véglegesen kibässzák az oldalról.

A jutalékokkal is csak az üzemeltetők járnak jól, érdekes ilyesmi se Amazonon, se eBayen nincs oszt mégse halnak éhen.

Az értékelés meg egy nagy parasztvakítás. 5 csillagja van, de jóóó, regisztrálok 4-5 nicket Vaterán, oszt egy napon belül mindegyik 5 csillagos lesz. Óvodás kisdedós trükk, elég szégyen hogy ilyen könnyen megeszik ezt a naiv kis vevők. De hát jól is van ez így, a csalóknak is meg kell élni valamiből, nem?


Ha komolyan fel akarnának lépni a csalók ellen, simán megoldhatnák egy bankszámlaszám alapú tiltással, de valamiért mégse teszik. Na vajon miért.


5:20 akkor neked az utánvét az csúnyarossz ármány oszt vaterázzál. A ti fajtátok szokott szakmányba bömbizni aztán a Homáron, hogy lehúzták őket Vaterán, és várják hogy majd valaki igazságot szolgáltat nekik, a kommentelők meg szokás szerint majd körberöhögik őket..."úgy kellett, minek fizettél előre" meg "vadász vadász". Majd ott találkozunk, nefélj számítok rátok :D addig is, mentek a piros kezek.

2017. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Borzalmasan megutáltam az oldalt.
2018. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!