Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek egy kis pénzt...

Hogyan keressek egy kis pénzt egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Ami mindenkinek elsőre eszébe jut, az persze a diákmunka diákszövetkezeten keresztül. Igen, még pár éve működött is. De komolyan röhej milyen feltételeket szabnak manapság: 1-2 idegen nyelv magas szintű ismerete(ezt még értem is itt-ott), plusz tapasztalat (könyörgöm, diákmunkáról beszélünk, nem leendő cégvezetőről!), aztán kötelező heti 20 óra (másik kedvencem... diákmunkát köztudottan olyanok vállalnának, akik iskolába járnak, tehát inkább hétvégén érnek rá vagy össze-vissza hétközben...), a többi baromságról nem is beszélek, hogy olyan számítógépes programok ismeretét várják el, hogy a pofám leszakad. Már nincs a fasorba sem olyan diákmunka, ahol ember kell pakolni vagy kávét osztogatni? Jó, találtam ilyet is... egész nyáron EGYET!!! Az összes többi olyan, mintha rendes főállást keresnél. Borzalmas. Vagy csak rossz régióban vagyok? Diákmunkán kívül más lehetőség? Mert persze rendes állást meg idő hiányában szintén nem vállalhatok + ugye oda szintén kell végzettség és a többi... -.- Kiakasztó.
2015. aug. 26. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!