Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet 16 évesen pénzt kérni...

Tamás Sáfár kérdése:

Lehet 16 évesen pénzt kérni és majd felnőtt korodban visszavizetni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a szüleimnek nincs pénze ilyenekre, de mjégis szeretnék venni egy xbox-ot és nem találtam eddig egy helyet se ahonnan kérhetek kölcsönt és majd 18 évesen ha lesz munkám visszafizethetem.

2015. szept. 10. 17:20
 1/5 anonim válasza:
100%
"Ha lesz munkára" nem adnak.
2015. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne ilyen, akkor az összes hülye gyerek ott állna sorba kölcsönért, hogy Xboxot, Iphone-t, meg gamerpc-t vegyen. Természetesen nincs ilyen.
2015. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még felnőtteknek is csak úgy adnak kölcsönt, ha van X idő óta állandó munkahelye, van fedezete(ingatlan, autó) amit elvihetnek ha nem tud fizetni, valamint önereje (tehát olyan pénz amit kipótol a kölcsönnel). Egy gyereknek akinek gyakorlatilag semmije nincs milyen elmeháborodott adna kölcsönt?
2015. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg dolgozni? Diákszövetkezeteknél próbálkozhatsz, már 16 és 18 év között is kiközvetíthetnek diákmunkára.

És akkor egyben azt is megtapasztalhatod, hogy ha az ember vágyik valamire, az nem csak úgy az ölébe potyog, hanem meg kell dolgozni érte

2015. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Durva hogy minden gyerek ilyen kommersz szutykokra vágyik, közbe se ruhájuk se biciklijük :))) Áss fel pár kertet a környéken pénzért, jön az ősz. Sok sikert.
2015. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!