Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csalas áldozata lettem!...

Csalas áldozata lettem! Segitseg! Abaqoos ra utaltam par honapja. Szerintettek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Abaqoos szamlaszamra utaltam 20. 000ft! Par honapja. Facebookrol vettem egy telefont esnazert utaltam arra! De a fb kamu volt. Ez volt a neve ( egy fiatal srác) Es Garfield volt a profilkepe. En bíztam. Benne. Kikértem a abaqoos fiókot. Ez volt abaqooson a neve ( lakatos hoszeszita Ronaldo) tel: 1-7 ig ! azaz az is kamu volt. Gondolom valami szerencse jatek izere fizette be mert általa a csak arra lehet fizetni! Az abaqoos kulfoldi ceg. Szerintettwk ha feljekentem megtalalja rendőrség? Mar feltettem ezt a kerdest de csak oltások jottek . H ilyen hulye stb. Szerintettek?
2015. okt. 20. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem is hülye vagy. Ez volt a kérdés, nem?
2015. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D :D Ezt inkább a humor kategóriába kellett volna raknod, de azért abban igazad van, hogy sokan eszméletlen hülyék és tényleg elhinnék az ilyen nyilvánvalóan kamu dolgokat is.
2015. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy aki egy ilyen kamut benyel, az alapból nagyon-nagyon buta.

már ne haragudj, de az írásod is erről árulkodik.

teljesen értelmetlen, félregépelt, tele hibákkal.

őszintén, legalább a 8 általánosod megvan?

lakatos hoszeszíta, meg telefonszámként 1234567???

ez komoly? hát aki egy ilyennek utal, azon nem lehet segíteni.

az életben nem vennék be egy ilyet, pedig nekem sincs diplomám.

de könyörgöm, emberek: józan paraszti ész!!!!

2015. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

másodiknak:

az írásából nem úgy tűnik, hogy poénnak szánta.

2015. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azokat mar akkor tudtam meg mikor nem irt 2 hetig

Es a abaqooson igy regisztrált !! Szerintettek??

?? A rendőrség kitudja nyomozni ? Masnak volt ilyen tapasztalata ? Vagynha feljelentenem akkor jonne a papir 1-2 hónap utan hnsikertelen annyomozas ? Bocsi telorol irok esnnehez mert sietek. Es nem vicc sem poen

2015. okt. 20. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
jelentsd fel. a rendőrök is megérdemelnek egy vidám napot.
2015. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jo ezen az utolso kommenten én is el mosolyogtam :) de akkor is.. Lenyomozhatjak ?? Igaz nem milliokrol beszelunk... Megbugye nem ncis de akkor is.. Szerintettek ? Elokerulhet?
2015. okt. 20. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Lol, ásd el magad.
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát neked szerintettek!

lol

2015. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!