Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy olyan helyen dolgozik...

Ha egy olyan helyen dolgozik az ember, ahol a magyarországi átlag árszínvonal felett futnak a termékek (pl turistaközpontban egy söröző) akkor ott a munkás is sokkal több fizetést kap, hiszen pl. a 600-700 forintos sörárból ki lehet termelni többet?

Figyelt kérdés
Tehát pl az ilyen helyeken a mosogatófiú is kap 1000 forintot óránként nettó? Vagy a főnök bácsi zsebre rakja az extraprofitot?
2015. okt. 27. 13:48
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

"Minek tartsunk el és adjuk a segélyt olyan embereknek akik nem hajlandóak tenni a jövőjükért? "


de mi az hogy eltartani? Ők is dolgoznak a pénzükért :D


csak éppen anyni pénzből megélni se lehet.


Én Nyugaton élek, itt is csak éppen hogy elég a fizetés megélni, Magyarországon meg megélni se elég.

2015. okt. 27. 15:27
 12/44 A kérdező kommentje:

" Az haljon éhen, aki a béréből nem tud megélni, nem tudja annyira csökkenteni a kiadásait, hogy jusson mindenre, nem talál pl szobatársat, partnert, stb."


ez ám a szolidaritás!


a kis minibér arra elég hogy rezsi+kis élelem


ovlasgasd az éhezős kérdeseket az oldalon, dolgozók szokták kiírni akik jellemzően minibért keresnek és képotenek megélni!


biztos egyikse tud számolni ugye??


nevetséges!4


a bér kevés! nem ők hülyék!

2015. okt. 27. 15:33
 13/44 anonim ***** válasza:
59%

"ovlasgasd az éhezős kérdeseket az oldalon, dolgozók szokták kiírni akik jellemzően minibért keresnek és képotenek megélni! "


Ezeket mind te írod ki. :D


És van rengeteg dolgozó, aki remekül megél, ők vajon hogy csinálják? Arra tippelnek, hogy gyk-zás helyett munkával töltik a napjukat.

2015. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

pár napja is kiírt egy éhezős kérdést egy szegény kislány!


nagyon megsajnáltam


a sok bunkó meg osztogatta a tanácsokat hogy ne vegye meg a gyógyszerét meg hasonló marhaságokat!


Undorító volt!


De hát így megy ez Kelet Európában.


A meló csak hobbi, abból megélni nem lehet.

2015. okt. 27. 15:40
 15/44 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha száz kérdést kiírsz akkor változni fog a dolog? Te vagy az élő példa, hogy miért nem sajnáljuk az ilyen embereket. Kártyáznak isznak és nem hajlandóak képezni magukat és még beképzeltek is. Értsd már meg, hogy a te helyedre van 100 másik és amig nem érsz valamit a munkaerőpiacon addig nem is keresel jobban. Semmi egyedit, semmilyen tudást nem tudsz felmutatni. Jah de, annyit hogy 3,5 gram szárított hagyma 0,7 ml mustár, 2X10 ml ketchup, két uborka, 1 10:1-es marhahúspogácsa és egy sajt. De látod, ezt én is tudom, pedig nem ez a szakmám...
2015. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

semmit nem tudok felmutatni igen!


A sajtburger azért ízlik te okostojás?


Egy szép napon fegyvert fogunk rántani és eltöröljük ezt a szemét rendszert.


Rettegjetek gazdagok, burzsoák és hercegek!

2015. okt. 27. 16:03
 17/44 anonim ***** válasza:

"A sajtburger azért ízlik te okostojás?"

Te találtad ki a receptjét, vagy mi?

2015. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Én készítem el neked, szívvel lélekkel!


Minden egyes sajtburgert odafigyeléssel csináltam, sose kapkodtam el!


Szívvel lélekkel dolgoztam hogy ti ehessetek!


Mi a hála ezért? Majomnak tartotok, kiröhögtök, azt mondjáto9k hogy értéktelen a munkám!

2015. okt. 27. 16:10
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesz olyan hatást kelteni, mintha egy Kusturica filmből pottyantál volna ide.


"Rettegjetek gazdagok, burzsoák és hercegek!" -Üvöltötte Séf fiú egy üveg Kőbányaival a kezében, majd megbotlott a papucsában és arccal a földnek horkolni kezdett.

2015. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
És szerinted mi lesz ha ti fegyvert fogtok? Anarchia, rettegés, gazdasági rendszer összeomlása, háború, éhezés mindenkinél, hmm? Nem érted, hogy helyetted bárki megcsinálja a sajtburgert? én is összetudom állítani, 100-an várnak a helyedre. Fogadd el, hogy SOSEM fogsz többet keresni. SOHA! És emiatt csak te vagy a felelös.
2015. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!