Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettetek már ki egy nap...

Vettetek már ki egy nap szabadságot, csak azert mert pihenni szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Nem volt kedvetek dolgozni menni, igy csinaltatok magatoknak egy nap szabit, amikor filmeztetek, neten logtatok vagy elmentetek venni par uj cuccot.:DVolt már ilyen?:)
2015. nov. 2. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
soha.
2015. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, ennél sokkal lelkiismeretesebb vagyok. Betegen is csak akkor maradtam otthon, ha nagyon durva volt, vagy fertőző.


Úgysem tudtam soha otthon nyugodt lenni, ha máshol kellett volna lennem.

2015. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én vettem már ki szabadnapot, mert előző este úgy berúgtam, hogy nem birtam felkelni. Betelefonáltam a főnökömnek, hogy részeg vagyok, bocs, most nem megyek dolgozni. Azt válaszolta, hogy igyál meg még két sört, pihend ki magad és ha tudsz, akkor holnap reggel gyere be dolgozni.
2015. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi másért vennék ki szabadságot, mint hogy pihenjek? :D
2015. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magamtól nem, de a régi főnököm szeretett kiírni nekünk péntekeket, hogy menj hosszúhétvégézni. Akár akartunk akár nem. Persze arra ment ki a játék, hogy karácsonyra ne maradjon szabink, mert akkor irtó nehezen tudták megoldani a helyettesítést.
2015. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En igen. Egyszerüen ugy ereztem, hogy eleg volt, es kivettem ket napot. Nem ugy, hogy aznap reggel betelefonaltam, hanem szoltam kb elözö heten. Nem volt semmi "különösebb" celom, csak otthon döglöttem, es elveztem a nyugit es a pihenest.
2015. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Csak én nem egy napot vettem ki, hanem egy egész hetet. Végigcsináltam a nyári elmebajt (mindenki szabadságon, akit nem engednek el, kiíratja magát táppénzre), aztán mikor szeptember elején végre mindenki elkezdett dolgozni, eltűntem egy hétre. Úgy voltam vele, én dolgoztam eleget, most dolgozzon a sok kipihent, feltöltődött kolléga. Néztek is rám igen csúnyán.

Viszont az a hét tényleg pihenéssel telt, szigorúan betartottam, hogy nem csinálok semmit. Jót is tett.

2015. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen,de előtte kb. 1 héttel szóltam,mert kell helyettes ebben a semmi munkakörben,amit amúgy is meggyűlöltem.

A pihenés mindenkinek mást jelent,nekem annyit hogy ne munkában legyek.Azon kívül mindent pihenésnek érzek,ahol nem kell idegen emberhez alkalmazkodni,akkor vagyok a magam ura úgy érzem.

2015. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!