Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a BitCoin vegulis jo valamire?

Ez a BitCoin vegulis jo valamire?

Figyelt kérdés
Konkretan tudjatok hogy lehet-e vasarolni bitcoinnal realis arut, nem valami fiktiv online virtualis akarmit vagy valami haszontalan szolgaltatast, hanem kezzelfoghato mindennap haszanalatos termeket amit forinttal vagy euroval meg kellene vasarolni ha eppen szugseged van ra.

2015. nov. 2. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 hol lehet megnézni az árfolyamot napra de vussza évekre is? Probálram a marketwatch.com- on de nem látom. Hogyan kell keresni?
2015. nov. 4. 07:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Én itt néztem [link] a chartot 5 percről egy hétre állítottam.
2015. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
őszintén: a bitcoin semmire se jó, ne is keresgélj! Az egyetlen dolog amire jó hogy kibányászod a gépeddel és átváltod mondjuk az exchangemycoins.com-on. De fizethetsz vele pl. Steamen, vagy Hostingeren / egyéb weboldalakon. De ez ritka... A lényeg hogy jó bevételforrás. Csak pöfög egy gép a szobádban és pénzt termel miközben te meg a munkahelyeden dolgozol. Ha veszel belőle több gépet, talán dolgoznod sem kell, mert nagy megélhetést termel...
2016. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!