Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mennyi pénzből...

Egyetemisták! Mennyi pénzből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés

Főleg Budapesten érdekel. Albérlet, rezsi, kaja, bérlet és egyéb extraságok (pl. szórakozás, ruha, kondi ilyenekre gondolok)

Köszönöm előre is a választ. Jövőre megyek fel, és szeretném tudni mire készüljek.



2015. nov. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Koli (állami) 10-12K (költségtérítéses) 20-25K.

Szoba bérlés (feltételezve, hogy egyedül vagy a szobában, de a lakásban 2-3 szoba van) rezsivel 30-60K között.

Saját (minigarzon) 50-100K között.


Nyilván a tól-ig attól függ, hogy hol van helyileg, milyen minőségű az ingatlan, mekkora, stb...


Kaja nagyon nagyon egyénfüggő. A 30K az egy nagyon minimum, de akkor ne is álmodj jó kajákról illetve arról, hogy nem magadnak főzöl. A határ meg a csillagos ég. Én 80K-t költök kajára havonta (igaz edzek és a kaján sosem spórolok).


Bérlet 3450 ft.


Kondibérlet 10-12K a jobb termekben.


Ruha ugyan annyi, mint máshol...


Szórakozás változó. Késdobálóban egy este 1500-2000 ft-ból, egy elegánsabb szórakozóhely 5-6000 is simán. Te tudod mire van igényed és hányszor.

2015. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

" Én 80K-t költök kajára havonta (igaz edzek és a kaján sosem spórolok). "


több mint egy munkás fizetést csak élelmiszerre!


burzsuj!

2015. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Takarodj vissza burgert forgatni Balázska!
2015. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el az alapkérdéstől kérlek titeket:) további válaszokra is kíváncsi lennék
2015. nov. 9. 19:14
 5/6 potyike ***** válasza:
aki egyetemre jár,annak a tanulás legyen a legfontosabb a lakhatás mellett.Szórakozásban nem kell gondolkodni,a tanulást kell a lehető legkomolyabban folytatni.Lakhatást lehet találni egyedül álló nyugdíjasnál,vagy elvált nőnél,ahol a természetbeni fizetés is felmerülhet.Hallottam olyanról is,hogy a szobában két fiú lakik és a nyugdíjas úr meglátogatása 10 ezer Ft-al mérsékelte a díjat alkalmanként.
2015. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35-ezer az albérletem, ezt 3an béreljük. Heti 10 ezret kapok költő pénzt, plusz- a bérlet, a vonat jegy ami 3000, igy oda-vissza út 6ezer-, és akkor ebben nincs benne az angol tanár, ruhák többi. olyan 100-130 között költök 1 hónapban.
2015. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!