Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar posta szombaton szállít?

A magyar posta szombaton szállít?

Figyelt kérdés
Szerda reggel rendeletem meg és 17:00-20:00 közötti szállításra kattintottam mert csak ilyenkor értem rá. Tegnap írtak is, hogy ma hozzák ki de nem jelent meg senki sem nem hiszem hogy délelőtt jöttek volna viszont csak annyi lenne a kérdésem hogy szombaton szállít-e a Magyar Posta ?

2015. nov. 13. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem.
2015. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem
2015. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt találtam bár az hogy az "egyes helyeken" milyen helyeket jelöl azt nemtudom.

"Az ország 214 településén „Másnap 9” (egyes helyeken szombaton is), a többi településen „Másnap 12” órág garantáltan kézbesítjük küldeményeit. "Távolsági aznapi" szállítás esetén - megállapodás szerint - már a felvétel napján kézbesítjük küldeményét. Helyi szállítás esetén címzettje a felvételtől számított 4 órán belül megkapja küldeményét. Amennyiben a szállítási határidőt a mi hibánkból nem tudjuk tartani, a szolgáltatás alapdíjának kétszeresét térítjük meg Önnek."

2015. nov. 13. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább hétfő lesz abból.
2015. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!