Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 24 évesen 2,5 év gyorséttermi...

24 évesen 2,5 év gyorséttermi munkatapasztalat mennyire számít vaskos karriernek? Van e jövő így? Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos onnan kirúgtak pedig én imádtam a gyorséttermi munkát. Nem vagyok egy észlény, nem tudom mihez kezdhetnék.


Burger King a nagy álmom, de oda nem sikerült még bekerülni.


2015. nov. 14. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálhatod hogy kirúgtak. Mióta Mekiben dolgozom, ragadnak rám a csajok. Konkrétan mindig van aki megvár munka után.
2015. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Balázska, megint kiszöktél a szobádból, haragudni fognak az ápolók
2015. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
karrier ;)
2015. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nietzsche is megírta már hogy a legfontosabb hogy amivel foglalkozunk, abból virtust teremtsünk.


Én szerintem teremtettem, hiszen mindig élvezettel végeztem a munkámat, a szendvicseket pedig nagy odaadással, precízen készítettem el.


Szerintem kimaxolom azt ami ebbe a szakmába van.


Szóval én ezért tartom karriernek.


Az emberek mondjuk ezt nem igazán értik, ők csak pénzt látnak mindenben és pénzben mérnek mindent.

2015. nov. 14. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A karrier kifejezés csak a te szemszögedből nyerhet igazi értelmet, ha ismered vagy meghataroztad a celjaidat, es a fejlodesed irányát. Én, mint tőled független kívülálló, nem neveznem vaskos karriernek.
2015. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem kimaxolom azt ami ebbe a szakmába van. "


Szerintem meg te azt már kimaxoltad.

2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg a KFC?

Tudod, K.urva F.asza Csirke.

De komoly gyorséttermi tapasztalattal a Subway is vár.

A Hootershez szerintem ronda és szőrös vagy. A TGI-ba meg ne menj, mert oda járok...

2015. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha én tapasztalt burgeres vagyok, akkor kérhetek többet is mint pl a minimálbér nem?
2015. nov. 14. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem, te egy alkoholista szar avgy.
2015. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8


kérni kérhetsz, csak nem fognak adni, mert kb 1 óra alatt betanítanak valakit a helyedre.

2015. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!