Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kanadai munkavállalás esetén...

Névtelenül nevű kérdése:

Kanadai munkavállalás esetén hogyan tudom igazolni a magyarországi munkatapasztalatomat?

Figyelt kérdés

Egészen ponosan az lenne a kérdésem, hogy elfogadják-e hogy egy magyar KFT-nél vagyok villanyszerelő évek óta?

Esetleg jobb helyzetben vannak azok, akik Magyarországon egy nagy cégnél dolgoznak? Esetleg egy amerikai cégnél?

Vagy nem számít, hogy Bt. , Kft. vagy multi?

Hogy megy ez? Bekérik az adóbevallásaimat, fizetési papírjaimat, a cég papírjait?

Előre is köszönöm a választ.



2015. aug. 21. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Skilled worker vízum kell, ami pontozásos lapon működik (életkor, szakmaiság, iskolai végzettség, igazolt évek száma a munkakörben, anyagi helyzet, kinti rokon, vagy tanulmányok pluszt jelentenek.)

+ kell pár kötelező melléklet.


Angol nyelvű önéletrajz, és referenciák a munkáltatótól, munkahelyeidtől. Mellette angolból IELTS nyelvvizsga - és francia sem árt ha van, nekem azon múlt akkoriban - , bizonyítványok hiteles fordításai fordítóirodai pecséttel, és némi pénz a bankszámlán.

ha megvan a pontszám lehet menni orvosira és tervezni a kiutazást.


Igazából a szakma és a betöltött munkakör számít, nem feltétlen az, hogy hol töltötte le az ember szerintem ( Nekem zömében Európai referenciáim voltak, plusz pár hazai).


Mi 4 éve vágtunk bele, de nem lett elég a pontunk ( 2 pont hiányzott) így letettünk róla, igaz egy pár száz ezerbe beleszaladt a beadandók költsége.

2015. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnálom, hogy nem jött össze. Igen, a francia is jó ha megvan, tudom.

Rendben, mégegyszer köszönöm, üdv. :)

2015. aug. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!