Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek ennyi pénzt...

Hogyan keressek ennyi pénzt kb 1-1,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Az unokatesóm kiköltözött a szülôi házból, ami kettôjüké a testvérével. A testvére azt mondta , hogyha egy hónap alatt nem tufja eladni (3millióért) akkor kimeszel és beköltözik ô. Nekem nagyon tetssik az a ház, minden álmom egy régebbi vályogházba lakni, anyuék azt mondták sok szerencsét vigyorogva, ôk nem tudnak pénzt adni. Most kb 100.000Ft-om van hogyan tudnék még ilyen rövid idô alatt 2.900.000Ft-ot keresni? Csak normális válaszokat kérek, nekem ez tényleg nagyon fontos.

2015. nov. 16. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális választ akarsz? Nos akkor a következő a helyzet.

1. 2 hónap alatt nem fogsz 100 ezer híján 3 milliót megszerezni.

2.De ha lenne is ennyi pénzed, te 16 évesen nem köthetsz szerződést, még adásvételit sem.

A kérdésed nagyon értelmetlen, akár azt is megkérdezhetted volna, hogy holnapután hogyan tudnál a Marsra feljutni..Sehogy.

2015. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vasembert lattad? Nehany ejszakas tervei tobbet ertek 3 millanal.
2015. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felteszed a piros 31re és ha bejön, akkor 31x-sét kapod vissza a tétednek. 100e-es fogadásnál 3,1milliót.


A gond ott kezdődik, hogy 18 alatti vagy így nem játszhatsz legálisan, avagy a nyereményt nem fizetik ki.


a nagyobb gond, az esélyekkel van. Pl előbb csap beléd a villám, minthogy 1 pörgetésből pont az a szám jöjjön ki, amire te a tétedet tetted!



Egy jó tanács. Vályogházat felejtsd el ha jót akarsz magadnak! Ha lesz valamikor 3 millád, akkor se ilyenbe told bele!

2015. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy, ne is haragudj... A szüleid legalább nem mondták ki.
2015. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Pl előbb csap beléd a villám,

minthogy 1 pörgetésből pont az a

szám jöjjön ki, amire te a tétedet

tetted!"


Ez nem igaz. Termeszetesen én sem javaslom a rulettet mert tenyleg kicsi az esely, ugyanakkor ez az esely nagyon nagy is bizonyos szempontbol, mert ha ekkora esellyel csap belém a villám akkor egy rettegés lenne az életem! :))

2015. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képtelenség a te helyzetedben ennyi idő alatt ennyit keresni. Van az úgy, hogy valamit nagyon szeretnénk, de nem kaphatjuk meg. Az a szomorú, hogy ha ilyen későn döbbensz rá erre.
2015. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!