Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha ebay-en...

Mit tudok tenni, ha ebay-en nem válaszol az eladó és nem is küldi a rendelt árut?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem 2 dolgot egy eladótól. A paypal valamiért nem engedett fizetni, mindig hibaüzenetet dobott ki, pedig előtte 1-2 héttel még minden simán ment. Egy következő próbálkozásnál nem a paypalt választottam fizetési módnak, hanem a második lehetőséget, nem emlékszem, pontosan mi volt a megnevezése, de payment method-nak most a credit cardot írja a rendszer. A termékek rendelése előtt is írtam üzenetet az eladónak, akkor is, amikor nem működött a paypal és azt is megkérdeztem egy 3. levélben, hogy most hol tart a rendelésnek a fázisa, mert nem tudom, mi van. Az ebay azt jelzi, hogy ki van fizetve a cucc, de amúgy a számláról nem vette le a pénzt. Fordulhatok az "ebayhez", van valami kontakt email cím, ahol le tudom írni a panaszomat valakinek? Ha már az eladónak hiába teszem meg..

2015. nov. 24. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Open new claim
2015. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt hol találom?
2015. nov. 24. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!