Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nem küldik a...

Mit tehetek, ha nem küldik a megrendelt terméket, amit elöre utalással kifizettem?

Figyelt kérdés
Rendeltem 1 játékot a V...-án kb 1 honapja,amit természetesen kifizettem elöre,de nem küldik.Telcsi szám nincs e-mailre nem reagál.Mi a teendöm?

#termék #küldés #utalássalkifizettem?
2015. dec. 3. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted?
2015. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vaterán, nem tudom miért pontozza ki.
2015. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézted az eladó értékeléseit?


Jelezd a Vaterának és tegyél rendőrségi feljelentést.

2015. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd az aukciót?
2015. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
citromost gondolom azért, mert a gyakori a Watt Erának(direkt írtam így, mert így tuti nem fog a moderátoroknak reklámnak tűnni) nem akar ingyenreklámot szolgáltatni. Persze ez baromság, mert az említett oldalnak már tökmindegy, nem ettől lesz országosan ismert, így is ismeri már pár millió ember, az meg untig elég ahhoz, hogy garantáltan működni tudjon holnap is, meg 20 év múlva is(ha be nem dönti valami)
2015. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy beazonosítható-e egyáltalán, kinek küldtél pénzt. Ha csak valami random számlára random névvel, akkor nehézkes lesz az ügy. Először is feljelentést kell tenned ismeretlen tettes ellen, majd ha (!) a rendőrség megtalálja, akkor talán (!) egyszer visszakaphatod a pénzed.


Ha egy beazonosítható pl. cégnek utaltál, akkor egyszerűen küldjél a postacímükre ajánlott-tértivevényes felszólítást, hogy adják át a terméket, vagy kéred vissza a pénzt, majd ha x napon belül nem történik semmi, fizetési meghagyást indítasz ellenük, és polgári jogi úton megy tovább az ügy.

2015. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!