Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné erre "elszórni" ilyen...

Megérné erre "elszórni" ilyen rengeteg pénzt? (nem kamu)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a pénzemet amit eddig szereztem a szüleimnek köszönhetem, akik gazdagok. Eddig arra gyűjtöttem hogy majd később saját vállalkozást nyissak. Viszont most felmerült az, hogyha adok 2 milliót apukámnak akkor vele "közösen" vennénk egy F10 es BMW-t. Tudom nem túl jó ötlet mert nincs is erre igazán szükségem, de mindennél jobban vágyok rá. Tudni kell azt is hogy a pénzemet majdnem mind elvinné de ameddig tanulok ezt újra összeszedhetném kb 2 év alatt (ameddig még tanulnék úgyis). Ti mit tennétek a helyemben? (A kérdés nem kamu) 18/f

2015. dec. 7. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Én is szeretnék egy F10-es BMW-t csak hát k*urvára semmi pénze a szüleimnek. De sz*ar egy élet ez...
2015. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege hogy nekem megéri e rá áldozni ennyi pénzt a sajátomból.
2015. dec. 7. 15:45
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Megéri hiszen azt a pénzt úgy is megint megkapod majd valamilyen formába a szüleidtől, ha meg megmurdélnak akkor rád hagyják a vagyonukat, így semmi gondod nem lehet az életben.
2015. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel ha tanulás alatt összeszeded úgyis, akkor vállalkozáshoz nem 2 hanem 4 milliód lesz. Nem mindegy ám!
2015. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg, ugyanis abban a pillanatban, ahogy megveszed a kocsit, már veszít az értékéből (a pénzed). Ha viszont jó helyre teszed, akkor "fial" és nem viszi a pénzt az autó.

(ez csak az én meglátásom)

2015. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 18 évesen a megtakarított pénzedet beleölnéd egy kerekeken guruló vasdarabba, ami a megvásárlás után azonnal elveszíti az értékének kb. a felét, ráadásul egy csomó pénzt kell rá rendszeresen költeni, mindezt azért, hogy menőzhess vele néhány tini 3,14csa előtt? :D


Szerintem nem jó ötlet.

2015. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 7. 22:16
 8/20 anonim válasza:
én nemrég adtam el az e36 om most gyüjtök 46 ra már nem kell sok hozzá azthiszem:) saját kétkezi munkábol:D de f10...az f10 de szerintem énis válalkozást nyitnák inkább ha megengedhetném magamnak abbol meg lehetne venni sok f10 et utánna ahogy befut:D
2015. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 veterán vas ***** válasza:
44%

Már megint egy szép "kerek" történet.

18 évesen van 2 milliód fölöslegesen, amit odaadsz a "gazdag" apukádnak, hogy közösbe vegyetek egy autót.

Igaz, hogy szerinted ez nem túl jó ötlet, és nincs is rá szükséged, viszont vágysz rá. Különben a lóvé nem számít, mert azt a 2 milliót a következő 2 év alatt ismét össze tudod szedni.(tanulás közben)

Szóval ehhez kéred a tökidegen emberek tanácsát.

Teljesen életszerű.....


Na idd meg a kakaót, és menj vissza a szobádba. A TV-ben mindjárt kezdődik valami dínós/mozdonyos/szörnyecskés/stb. film. :D

2015. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az utolsóra ne figyeljetek
2015. dec. 8. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!