Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné erre "elszórni" ilyen...

Megérné erre "elszórni" ilyen rengeteg pénzt? (nem kamu)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a pénzemet amit eddig szereztem a szüleimnek köszönhetem, akik gazdagok. Eddig arra gyűjtöttem hogy majd később saját vállalkozást nyissak. Viszont most felmerült az, hogyha adok 2 milliót apukámnak akkor vele "közösen" vennénk egy F10 es BMW-t. Tudom nem túl jó ötlet mert nincs is erre igazán szükségem, de mindennél jobban vágyok rá. Tudni kell azt is hogy a pénzemet majdnem mind elvinné de ameddig tanulok ezt újra összeszedhetném kb 2 év alatt (ameddig még tanulnék úgyis). Ti mit tennétek a helyemben? (A kérdés nem kamu) 18/f

2015. dec. 7. 15:33
1 2
 11/20 anonim válasza:
Klassz lehet tanulas mellett milliokat osszetenni tizenevesen.
2015. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 veterán vas ***** válasza:

Mi a baj Kérdező!

Fáj az igazság? Vagy talán beletrafáltam valamibe?

2015. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hamarkodd el, nem kell elkapkodni, dönthetsz később is; de amúgy, ha nincs rá szükséged, akkor minek? Hát tedd el későbbre, és ha még mindig úgy érzed, hogy vennél kocsit, akkor megveheted. Szerintem amíg bizonytalan vagy, és ez nem olyan sürgető döntés, hogy most azonnal kéne tudni, addig még várjál, fontold meg, gondolkodj el rajta jó alaposan. De amúgy, hogyha tényleg nem kell, akkor én nem venném meg, ha nincs szükséged rá.
2015. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Vannak itt értelmesebb válaszok is, van aki csak irigy ők ne írjanak inkább.
2015. dec. 8. 15:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Attol füg hogy szerintem hogy milyen 5-ös Bömöst. Hany eveset mert az is azert mar 5 eve van a piacon vagy ujjat? 518 vagy 550 es? Egy alap gep vagy full extras? Mert mar lehet venni 4 millioert de lehet venni 40 millioert is. Nalam is felmerült az hogy kapok egy autot, megbeszeltem velük hogy nekem nem kell az auto hanem az ara keszpenzben. =)
2015. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
2010 es 520d
2015. dec. 8. 20:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Azaz edesapad adna meg 3-4 Milliot cirka. Hat szerintem ha kihasznalod mert sokat mesz akor igen. De ha csak szombaton meg vasarnap mesz vele egy kört akor tenyleg fölösleges.
2015. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Az autó kötelező költségeit, kopó alkatrészek, olaj cseréket, esetleges meghibásodásokat ki fizetné? Tisztában vagy vele mibe kerül egy gumi, egy kisebb szerviz, 520D típushibákkal?
2015. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudom mi mennyibe kerül, közösen fizetnénk szerintem.
2015. dec. 9. 11:48
 20/20 anonim válasza:

Egy 5-6 eves 2L-es dizelen gondolkoztok.

Lehet, hogy tul kenyes vagyok az autokra de en nem mennek bele. Ennyi idos hasznalt autoba 95% van valami ganyolas + a 20d-k altalaban szarul felszereltek. Azert hogy legyen egy alibi bmw-d sztem nem erdemes a riziko.

2015. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!