Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha postán maradóként rendelek...

Ha postán maradóként rendelek vmit, akkor ahhoz kell saját címet megadni?

Figyelt kérdés
Merthogy le kellett adni a webshopban egy szállítási címet regisztrációkor. De ha postán maradóként rendelem akkor nem tehetik rá hivatalosan. Vagy igen? Azt hittem, hogy csak a név kell hozzá.

2015. dec. 22. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Az adott postahivatal címét kell megadni.
2015. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy meg kell adni saját címet, különben honnan tudnák, hogy melyik városba küldjék a csomagot, illetve, hogy ott kinek adják át? Ugyanis lehet, hogy neked egyedi és ritka neved van, de sok esetben több ember is él ugyanazzal a névvel egy városban. Átvételkor személyivel és lakcímkártyával kell igazolni magad. De szerintem nem is vállal minden webshop postán maradót, hiszen egy csomó például önálló futárcéggel dolgozik. Persze postapont vagy pickpack pont akkor is lehet.
2015. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"9) A „postán maradó”-ként címzett küldemények címzésében a címzett nevén kívül annak a

postai szolgáltatóhelynek a nevét és irányítószámát kell feltüntetni, ahol a küldemény átvehető."

2015. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. dec. 22. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha MPL-postapontra érkezik a csomagod (ez is postán maradó), akkor igen, meg kell adni a saját címedet is, az emailcímedet és a telefonszámodat is.
2015. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha nem kellett a saját címemet megadni. A posta címét és ott kérnek tőled egy személyit
2015. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!