Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történt Magyarországon a...

Mi történt Magyarországon a fogyasztói árakkal az utóbbi 3-4 évben?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy a fizetések nem emelkedtek, az árak viszont igen. A termékek minősége meg csak rosszabb lett. Hitelt azt viszont adnak agyba-főbe, csak jó magas kamatra!
2016. jan. 1. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
És közben hivatalosan infláció nincs is, vagy csak 1 százalékos.
2016. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyre csak nőne-nőnek az árak észrevettem. Hetente többet fizetek az élelmiszerboltban, az a pulcsi, ami tavaly 7eFt volt, idén 12eft lett....sorolhatnám. A fizetésem meg semmivel sem lett több.
2016. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Drágulást nem nagyon vettem észre, kivéve az export-termékeknél, ott a "remek" forint árfolyam eléggé érezhető sajnos. :(

(Például benzin négy éve 420 forint körül volt, most majdnem negyedével alacsonyabb.)


Rosszabb minőségű termékeket nem vettem észre, mondhatnál pár konkrét példát.


A hitelek kamatai viszont most kb. rekordalacsonyak, 6-7% körüliek (lakáshitelnél pl.), pedig 7 éve 12% volt, szóval ez így konkrétan nem igaz.

2016. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja, mennek fel az árak! Persze persze ;) 2 éve is 45 ezer volt az albi dijunk és most is.

Téli hónapban 3 éve 25 ezer volt a távhő, azóta 20 felett se volt és nem hiszem, hogy csak mert azóta sose volt hideg télen.

Én nem érzem, hogy többet költenénk kajára sem.


Fizetések pedig emelkednek. Nézd meg mennyi az átlagfizetés mondjuk 2013-ban és mennyi most.

2016. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát,jó nektek!
2016. jan. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!