Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 2 lakásod, és egy...

Ha lenne 2 lakásod, és egy üzlethelyiséged, amiket kiadnál, plusz egy saját lakásod ahol laksz, eljárnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Plusz monduk lenne 2-3 milla megtakarításod.


Mihez kezdenél, ha nem melóznál?



2016. jan. 12. 19:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Az egész, éves szinten hoz kb 2 millát adózás után.

Továbblépni kevés, elkölteni épp elég...

2016. jan. 12. 19:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol lenne az a lakás. Ha turisztikailag jó helyen, akkor airbnb-n adnám ki turistáknak, akiknek aztán idegenvezetést is vállalnék, meg segíteném őket, amíg itt vannak. Azt élvezném, ráadásul pénzt is hoz.
2016. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sima lakótelep zuglóba, a másik meg vidéki város szal sok látnivaló nincs..
2016. jan. 12. 19:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, Zugló az Budapest, az pedig turisztikailag igencsak kiemelt városnak számít világviszonylatban is.
2016. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Najó, de nem egy penthouse, és nincs kilátás a Dunára és hasonlók :D


Ha ki is veszi külföldi, max egy migráns, vagy más csóró, annak meg mit parádézzak? :D

2016. jan. 12. 19:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg amúgy évi 2 millió annyira nem nagy pénz, abból még elég szűkösen lehet csak megélni. Nagyjából olyan 170 ezer jut egy hónapra. Én például imádok utazni. Ha más nem, azért biztosan dolgoznék, hogy utazhassak. Viszont nem munkaviszonyban, hanem megbízási szerződésekkel. Elvállalnék egy pár hónapos szerződést, aztán amit kerestem, elutaznám. Aztán újra.
2016. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Meg amúgy évi 2 millió annyira nem nagy pénz,"


Hát jah, ezt én is tudom, de úgy, hogy fel se kelsz érte reggel egész kellemes tud lenni..

2016. jan. 12. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Dolgozzon az, akinek 2 anyja van. Biztos nem melóznék ezek mellett, főállásban, alkalmazottként semmikép..


futtatnék mellette egy kis forgalmú, kis munkaigényű webshopot hobbiból, amiből csurranna csöppenne azt kész.

2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég pénz, hogy megélj belőle, de ahhoz már nem elég, hogy tartalmasan tudjad eltölteni vele a rengeteg szabadidőt, ami a munka híján marad. Abban viszont egyetértek az előzővel, hogy munkaviszonyba én sem lépnék semmi pénzért. De akár egy webshop, akár rövid megbízások jól jöhetnek. Én nyelvekkel foglalkozom, vagyis amúgy is megbízásokban dolgozom, de nyilván lényegesen kevesebbet vállalnék, és csak alkalmilag, ha a semmiért a nyakamba zuhanna havonta 170 ezer. De hogy nem adnám fel teljesen, az biztos. Szeretek emberek között lenni.
2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tuti nem, vállalkoznék mellette.
2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!