Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 2 lakásod, és egy...

Ha lenne 2 lakásod, és egy üzlethelyiséged, amiket kiadnál, plusz egy saját lakásod ahol laksz, eljárnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Plusz monduk lenne 2-3 milla megtakarításod.


Mihez kezdenél, ha nem melóznál?



2016. jan. 12. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Járna a roseb!
2016. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami egyszerűbb melót vállalnék, mert megenne az unalom. Na meg annyi pénzből, amit a két lakás hoz, nem lehet egész nap csak utazgatni meg költekezni.
2016. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 100-150 összejönne belőle biztos hogy nem dolgoznék.
2016. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Majdnem ennyiből nekem havi 150-200 van meg tisztán, de az még nem akkora összeg, hogy ne helyettesítsek a "szabadidőmben" havi 5-600.000-ért - abban a munkakörben amiből ezeket összeszedtem, - amíg nem fejlesztek tovább.


Dupla ennyinél már leállnék és inkább a szabadidőmet növelném, ha stabilan megvan a havi 3-400 ezer ezekből.

2016. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!