Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek, ha nyernétek...

Mit kezdenétek, ha nyernétek 500, 000 USD-t? Kb.100 millió HUF

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:27
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Mindenek előtt az összeset beteszem a bankba évi 10% kamattal, utána megkapom a jó kis 10 milkát, akkor kisegíteném a nagyszüleimet, szüleimet, adok a haverjaimnak némi pénzt, egy évvel később veszek belőle egy igazi atomerőművet (már úgy értem, nagyon nagyon nagyon izmos PC-t, komoly kellékekkel), 4G-képes telót SIM-kártyával együtt, egy szintén jóó izmos laptopot és Wii U-t, néhány játékkal, meg még futurisztikus cuccokat. Ja, és a Steam-nek is virítok lóvét, veszek belőle némi jó játékot, meg minden. Végül is ennyi, amit ki tudok hozni.
2016. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
felraknám egy duplázós tippmixre
2016. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"felraknám egy duplázós tippmixre"


XDDDDDDDDDDD You made my day bro, akkorát röhögtünk haverommal. :D


Jó kis duplázós!

2016. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Vennék egy Teslát, építenék egy öko-házat, a Harvardra mennék egyetemre, később pedig SpaceX jegyet váltanék a Marsra.
2016. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
a családtagoknak adnák egy összeget segítség képpen,venneék egy fullos gamer gépet 4k monitorral,egy nagyon szép házat amiben jól elférünk a bnőmmel meg neki egy jó laptopot venni,a többi pénz ruha,nyaralások,riasztó készülékek a ház körül nem gagyik a többi pénz meg alap dolgokra életem végéig ha kitart :D
2016. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34-es a Harvardon 1 félév közel 34 millió forint.


33.000.000ft/félév Kreditelismerés meg nem 2000ft mint nálunk.


Én az MIT-re mennék, mivel az a legjobb egyetem. :)

És nem olyan drága úgy tudom lehet ösztöndíjjal pályázni arra az egyetemre elméleti fizikára az önköltség ott 5-7 millió forint között mozog / félév

2016. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
*33 millió forint a Harvardon egy félév (javítottam, bocsi)
2016. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Bnece Márk válasza:
Vennék egy atomreaktort(PC) aztán valami kocsit 30-40 millába . Utána meg nem tom vennék egy tigrist s villognék vele mert jönne velem a kis tescoba.
2017. máj. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!