Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha visszaviszem a Deichmannba...

Ha visszaviszem a Deichmannba a nyikorgo csizmamat, mire szamithatok?

Figyelt kérdés
Par honapja vettem csupan.
2016. febr. 18. 11:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Par honap = 2 honapot jelent. Ezert sajnalom annyira. Raadasul nem szoktam lecserelni addig a labbelijeimet, amig el nem hasznalodnak. Vagyis ha most ezt a csizmat meg meg lehet javitani, akkor kovetkezo telen is ezt hordanam... no mindegy. Ugy vagyok vele, egy probat meger - 2 even belul vagyok boven.
2016. febr. 18. 17:18
 12/15 A kérdező kommentje:
Erdekes kerdes ez szerintem. :D ami a funkciojat illeti, nincs baja, hiszen betolti azt, fel lehet venni es eljutni vele A-bol B-be. De nem hiszem, hogy barki nyugodt szivvel venne fel olyan cipot, ami hangosan nyikorog - ez a hiba viszont az anyagabol szarmazik, aminek ugye 2 honap alatt nem kellett volna ilyen allapotba kerulnie (foleg persze, hogy felvaltva hordtam egy melegebb csizmaval, de ezt mar igazan nem kell figyelembe venniuk).
2016. febr. 18. 17:26
 13/15 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok, h ebben az esetben mi lesz az eredmény. mikor viszed vissza?
2016. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szombaton megyek Pestre, ott beviszem majd valamelyik üzletbe, és akkor megírom az eredményt. Vették már vissza amúgy tőlem is cipőt, de annak teljesen széttört mindkét talpa és levásárolhattam az árát.
2016. febr. 18. 19:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 éve várunk az eredményre...
2018. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!