Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás háztól-házig feladóként?

Jófogás háztól-házig feladóként?

Figyelt kérdés

Jófogás h-h oldalán is kérdeztem, de olyen jó hogy nem válaszolnak.

Üdv.


De akkor itt talán tud valaki segíteni.

Milyen napokon tudom átadni a futárnak a csomagot? Szombaton esetleg lehet? Vagy ha nem akkor hogy időzitsek hogy péntek délután jöjjenel érte?


És még azt hogy kell a dobozra cím, de kié mert nem tudom hova viszik..



2016. febr. 27. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

"de kié mert nem tudom hova viszik."

?!

Kinek adtad el?

2016. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Még nem adtam el nemis remdelték meg, direkt azért kérdem inkább elöbb..

Itt azt értettem hogy mit kel rá írni a dobozra? Címet, árat? Ha egy vevő megveszi akkor h-h val akkor megtudom a címét és azt kel?

És még az érdekelne hogy milyen napokon veszi át a futár, vagy itt esetleg nincs olyan hogy csomagpontra lerakom és onnan viszik tovább?

2016. febr. 27. 13:48
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

A futár tudtommal csak munkanapokon szállít. Előtte kapsz egy e-mailt tőlük, hogy mikor mennek érte. Lehet velük egyeztetni időpontot.

Ha valaki megveszi, azzal fel tudod venni kapcsolatot, és megmondja, vagy e-mailben elküldi a címet ahova küld.

Ne küld el utánvéttel, csak előre utalás után!


Csomagpontokról olvasd el a felhasználási feltételeit, és ha belefér a mérethatárban amit küldeni akarsz, akkor az is egy jó megoldás, csak a több szolgáltató közül olyant válasz,amelyiknek hozzád és a vevőhöz közel is van automatája!

2016. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ja, még annyi: A Jófogás oldalán a "Háztól-házig" menüpontban elég részletesen le van írva a csomagolás és a címzés menete, szabályai.
2016. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Szombaton nem dolgoznak - ezért nem is válaszolnak.

Azt ugye tudod, hogy a Háztól-házig szolgáltatás 1.900 ft, tehát annyit levonnak a szállításért a vételárból?

Pl. ha eladsz valamit 20 ezerért, akkor csak 18.100 ft-ot fogsz kézhez kapni. Nem biztos, hogy ez a legolcsóbb megoldás...nagyobb értékű termékek esetén érheti meg.


"Megbízható csomagszállítás rövid határidőkkel - ez a GLS egyik erőssége. A belföldi csomagok a feladást követő munkanapon kézbesítésre kerülnek. Európában a GLS standard határidőket vállal, szomszédos országokba általában 24-48 óra, a távolabbi régiókba 72-120 óra az átfutási idő.


A GLS hétfőtől-péntekig normál munkaidőben kézbesíti a csomagokat. Ha a feladónak nincs külön árubiztosítása, a GLS a törvényi kötelezettség vállaláson túl minden csomagot biztosít, max. 50.000 forint áruértékig."

2016. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Most néztem ezt.. [link]


De most nem tudom hogy jól értelmezem, akkor nekem csak szabadon kel hagyni a csomag felületét, és majd ők rárakasztják amit kel??

2016. febr. 27. 15:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2016. febr. 27. 20:24
 9/18 Harangozó Csaba ***** válasza:
Hétvégén a futárok nem dolgoznak ( s így a csomagpontokba sem szállítanak. ) A Jófogás "Háztól házig" szolgáltatása nagyon drága, a DPD cég feleannyiba kerül, s szerintem gyorsabbak is ( én őket használom mindig. ) A DPD maga ragasztja fel a címkét, amikor tőled elviszi a csomagot, míg a Webox csomagpontos szállításnál ( csak 400 Ft most ) neked kell otthon a címkét kinyomtatni, felragasztani, majd a helyi Webox terminálodba behelyezni a csomagot. Mindkét szolgáltatást használom évek óta, nekem OK. A kérdésedre : lehet a futárt időzíteni, email-ben, esetleg telefonban ( megrendelés után küldenek email-t, abban van link amire lehet válaszolni. ) A dobozra írhatsz ugyan cím(ek)et, de a futárok általában maguk címkézik fel a csomagot, vonalkóddal, stb. Érdemes elnézni a vaterafutar.hu oldalra, ott több cég / szolgáltatás van. lehet választani...
2016. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát most gls es jófogásos cuccal megrendeltét, jöt az email, hogy holnap viszik, 03,02.én... De itt hol tudok velük eggyeztetni? Csomag kódomvan csak nekik meg nem tudok vissza írni, noreplis email szóval..
2016. márc. 1. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!