Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha egy ebayen...

Mi a teendő, ha egy ebayen vásárolt terméket nem kapok meg?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell:

Ez egy játék. Nem egy CD-s játék, hanem egy online játék (League of Legends), aire regisztrálni kell egy profilt.


Nos én ilyet vettem, tehát ezt nem lehet szállítani, csak úgy oldható meg, ha vásárlás után az eladó leírja a belépési adatokat.


A történet:

Vásároltam egy ilyen profilt.

A rendelés rendben lezajlott, aztán a másik fél megadta a bejelentkezéshez szükséges adatokat (username, password).

Ezután megpróbáltam átírni a játékhoz való e-mail címet, hogy a későbbiekben ne tudja megváltoztatni a jelszót.

Az e-mail cím változtatása úgy történik, hogy én átírom az e-mailt, és ő kap a sajátjára egy kódot, amivel jóvá kell hagyni a változtatásokat.


Írtam az eladónak, hogy adja meg a kódot, ahhoz hogy jóvá tudjam hagyni, hogy az én e-mail címemhez tartozzon a játék fiók.


Kaptam egy választ tőle, hogy csak este, mert a bátyja e-mail címe, és ő egyetemen van, de ha hazaért elküldik nekem a kódot, és nézzem meg, 100% positive visszajelzése van.


Nos kivártam az estét, arra lettem figyelmes, hogy a fiókhoz tartozó e-mail cím módosítva van, de nem az én e-mail címemre, hanem egy teljesen más mailra, mint ami a vásárlás után volt.

Írtam neki, de nem hajlandó válaszolni.



Remélem mindent érthetően írtam le.. :)



2016. ápr. 9. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nos kivártam az estét,"

"Írtam neki, de nem hajlandó válaszolni. "


Kérdés, hogy mikor történt a dolog? Mert ha tegnap estéről beszélünk, akkor talán várni kellene még egy kicsit - nem rögtön csalást emlegetni (a kulcsszavaknál)

Általában az emberek éjszaka alszanak... :-) Meg aztán hétvége is van...

Ráadásul, ha jól tudom nem is szabályos accountot venni/ eladni - de ebben nem vagyok biztos.

2016. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na milett?
2016. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!