Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bwin, BET365 stb-vel volt már...

Bwin, BET365 stb-vel volt már valami gondja kifizetés terén? "nem unják meg" a kifizetéseket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Mit értesz a kérdés alatt? Nekem eddig mindig minden rendben volt. (Bet365)
2016. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem e azt mondják ,hogy pl. zárolják a számlát,vagy vacillálnak a kifizetéssel stb
2016. máj. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
E kettő irodánál, ha elküldted az ID-t és lellenőriztek, akkor minden kifizetés megjön. De vannak olyan irodák ahová életveszély befizetni, mert ha esetleg nyersz, simán lehet hogy csak úgy zárolják a számládat aztán vagy megkapod a rajta lévő pénzt, vagy nem. Csak egy példa : 1xbet-hez ne fizessen be senki, valóságos hadjárat kell ahhoz hogy valaki onnan sikeres kifizetést érjen el.
2016. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem bwin van csak nem birom kkifizetni bankra a pénzem mert nem engedi csak 4elöre kiválasztott bankból utalni. És mastercardra lehetöség nincsen, nem értem
2017. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!